Mod yükledim sildim sayfa görüntülenmiyor..

Started by a1bay, August 28, 2016, 02:37:40 PM

Previous topic - Next topic

a1bay

Arkadaşlar mod kurdum sildim sayfa görüntülenemiyor. Hiç bir şekildee foruma giremiyorum :( ne yapmam gerek çok acil.. Şimdiden yardımcı olanlara şükranlarımı sunuyorum.

yüklediğim mod bu ; http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1202

a1bay

a1bay

Arkadaşalar olay şöyle oldu, modifikasyonu kaldır demeden modu direk sildim...  sil yapınca modifikasyon sitede hala aktifti... ben kaldıramadım.
Sonrasında tekrar aynı modu kurdum... ve çift olarak mod aktif oldu ancak site çalışıyordu.. bende modifikasyonu kaldır dedim  der demez site kapandı.. sayfa görüntülenemiyor hatası geldi. ne yapmam gerek siteyi açmam için .( manuel olarak nasıl fttpden silebilirim dosyaları düzenleyebilirim?

bolubeyi61

ftpye girip Packages dizinindeki backups klasörünü açın. resmini çekip buraya ekleyin.

a1bay

Quote from: bolubeyi61 on August 28, 2016, 04:40:53 PM
ftpye girip Packages dizinindeki backups klasörünü açın. resmini çekip buraya ekleyin.

Hocam yükledim.

bolubeyi61

Kırmızı ile işaretlediğim dosyalardan en eski tarih ve saatli olanı pcye indir ve mevcut dosyalarınınızın ustune yazdır. Mod kurulmadan önceki haline gelecektir siteni.

a1bay

Hocam hallettim çok sağol ama bu seferde. böyle gözüküyor..  bir çoğu aktif ama.. sıkıntı yok ama paket yöneticisinde tekrar kurulabilirmiş gibi gmzüküyor ne yapmam lazım=

kukla34

Advertisement: