Smf 2.0.11 Herhangi bir yerde işlem yapınca aynı yere dönmüyor.

Started by ismaildoganw, October 12, 2016, 05:55:16 AM

Previous topic - Next topic

ismaildoganw

Merhaba arkadaşlar smf forumumu güncelledim ve smf ayarlarını değiştirdiğimde veya yeni konu açtığımda kaydet diyorum ve işlem yapılmış oluyor fakat bomboş bir sayfada kalıyorum geri diyip kontrol ettiğimde kaydettiğim işlemin yapılmış olduğunu göryorum bu takılma neden oluyor. bir ayarda yeni konu açınca ana sayfa veya konuya geri dön diye birşey vardı onuda bulamadım yardım edebilir misiniz.

tarantula901

Kullanılan tema ayarları kısmından uye seceneklerı tema ayarlarını sıfırla kısmından yapabılırsınız kullanmıs oldugunuz hostıng free hostmu

ismaildoganw

hayır host satın aldım ama güvenlikle ilgili subs-post ve post dosyalarında hep hata almıştık görüşüp düzelttik acaba buda host ile ilgilimi

tarantula901

Hostinginizde subdomainde sıfır bir site oluşturup deneyin sorun aynı devam ediyorsa hosting kaynaklıdır.

ismaildoganw

ismaildoganw

bu konuyla ilgili bilgi sahibi olan moderatörümüz yokmu acaba =?

ismaildoganw

Merhaba arkadaşlar uzun süren sorunumun çözümünü yine bu forumdan buldum benim gibi bilmeyenler için açıklayım mod kurduysanız en son kurduğunuz mod index.php dosyasında değişiklik yapmış olabilir bu yüzden index.php dosyasınıorjinaliyle değiştirerek sorunumu çözdüm bilginize.

Advertisement: