News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Bootstrap tema hakkında öneri

Started by gecitli, November 19, 2016, 03:15:53 PM

Previous topic - Next topic

gecitli

Merhaba Başliktada belirtiğim gibi yeni bir temaya başladım %30 bitmiş durumda yanliz renk konusunda bir turlu karar veremedim bu konuda yardim istiyorum

Link

Kulanici adi:demo
Sifre:demo
http://www.webtiryaki.com
webmaster forumu
Free & Premium Responsive Themes for SMF.

tarantula901

Çok güzel bir tema yapımına başladınız tekrardan

Bir kaç fikir vermek isterim.

İlk açılışta sol taraf açık olmaktansa sol tarafta ikonların görünmesi daha iyi olacağını düşünüyorum. bastığınızda ilgili kısımlar görünebilir, kapandığında ikonlar görünsün.

Eski temalarında aynı temayı kullanmıştınız ancak sol taraf kapanmıyordu şuanda kapanıyor çok iyi olmuş şuanki temada.

Yapabiliyorsanız bir kaç tane renk değiştirme özelliği olan bir tema yapın derim, değiştirme seçenekleri olsun ve admin değiştirebilsin ziyaretçi yada uyeler tarafından değiştirilmesin.

Mobil uyumluğu ile ilgili birşey demiyorum zaten çok iyi

He anlattık ancak renk konusunda fikir vermedim renk konusunda bende sıkıntılıyım

temalarında başarılar çok güzel temalar çıkarıyorsun.

iyi çalışmalar.

gecitli

Malesef fazla özelik eklememize tema ekibi izin vermiyor bu temada bitiğinde tema bölumüne gidecek o yüzden <table class="table_list"></table>
kalibina uymak zorunlu yoksa  O:)  kabul etmiyorlar.
webmaster forumu

Antes

Quote from: gecitli on November 20, 2016, 04:37:44 AM
Malesef fazla özelik eklememize tema ekibi izin vermiyor bu temada bitiğinde tema bölumüne gidecek o yüzden <table class="table_list"></table>

"Template dosyaları içerisine sorgu yerleştirmeyin". Size gönderilen tek uyarı buydu. Lütfen sözcüklerimizi çarpıtmayın.

gecitli

Quote from: Antes on November 20, 2016, 04:44:07 AM

"Template dosyaları içerisine sorgu yerleştirmeyin". Size gönderilen tek uyarı buydu. Lütfen sözcüklerimizi çarpıtmayın.
Meselede bu değilmi antes tasarimla sinirli olmak zorundaziniz avatar ekliyorsunuz sorgu var olmaz sosyal ikon ekliyorsunuz sorgu var olmaz popup login ekliyorum almanlarin deyimiyle  ;D Es ist nicht möglich bunlari mod olarak temanin yanindami sunacağiz arti bir celişki BoardIndex.template tamamina yakini sorgu iceriyor şunada bir aciklik getir sorgu derken zararli kodmu ekliyor diye düsunur insanlar.
webmaster forumu

Antes

Quote from: gecitli on November 20, 2016, 05:11:08 AM
Quote from: Antes on November 20, 2016, 04:44:07 AM

Meselede bu değilmi antes tasarimla sinirli olmak zorundaziniz avatar ekliyorsunuz sorgu var olmaz sosyal ikon ekliyorsunuz sorgu var olmaz popup login ekliyorum almanlarin deyimiyle  ;D Es ist nicht möglich bunlari mod olarak temanin yanindami sunacağiz arti bir celişki BoardIndex.template tamamina yakini sorgu iceriyor şunada bir aciklik getir sorgu derken zararli kodmu ekliyor diye düsunur insanlar.

Eğer biz bu ayrımı yapmıyor olsaydık, dosyalarda hem sorgu hem template yapıları olurdu ki bu yeni başlayanlar içinde aradığını bulmak isteyenler içinde bi kabus olurdu. Biz yapı gereği, kaynakta olması gerekenler ile görselde olması gerekenleri ayrı tutuyoruz. Şöyle ki, eğer bir eklenti görsel kısmı kaynak kısmı ile birleştiriyorsa biz onada gerekli uyarıları yapıyoruz.

Amacımız kimseyi yormak değil ama belirli kurallar çerçevesinde çalışmaları daha rahat hale getiriyoruz. Bu ayrımlar gerçekleşmez ise, bi tane index.php dosyası yazalım içine 3mb'lık bi kod koyalım tamam forum çalışsın. Sonra tema yapmak isteyenler uğraşsın dursunlar.

Advertisement: