[CoA] City of Angels Role Play - cityofangels-roleplay.com

Started by no-one, November 20, 2016, 07:06:05 PM

Previous topic - Next topic

no-one

Pozdrav! Ovdje ću ukratko reći i prezentirati forum zajednice čiji sam administrator već duži niz godina, a u sklopu njega i portal.


Za početak, bavim se dizajnom već dosta dugo i sjećam se prvoga dana kada me bivši kolega ostavio na cijedilu i sam sam krenuo učiti. Rijetko kada sam pogledao nekakav tutorijal, a više sam za varijantu istraži - pokušaj pa što ispadne ispadne. Dakle, kroz svo to vrijeme do dana današnjeg puno toga sam izmjenjivao na forumu i napravio 4-5 različitih temi. Sada ću ubacit par slika nekakvih bitnijih "lokacija", a live možete pogledati na http://forum.cityofangels-roleplay.com








Popup




Crvena boja označava rank Administrator kao što primjerice tamno plava označava GModa




Ovo mi sada malo smeta, gornja i donja margina nisu poravnane.  ;D ;D


Ja sam tip čovjeka koji voli jednostavnost i spajanje nespojivog, a i možda naiđete na nekakve greškice pošto sam danas radio nešto. Također volim tamnije varijante foruma pogotovo za gaming svijet, dok mi je bijela više pristupačnija za nekakve hosting, poslovne stranice.

Kako god, razmišljam već dosta dugo promjeniti footer u malo bolju varijantu ali nikako da uhvatim adekvatnog vremena za to napravit. Tako da će uskoro vjerojatno.








Na portal je ubačena inspirirajuća pozadinska muzika. Uskoro planiram oboje ulickati još malo s obzirom da nam dolazi zimski, blagdanski period. Ugođaja radi! =)



Ovdje ću objavljivati kojekakve novosti i izmjene. Pis



Dzonny

Lepo uradjeno :)

Ne svidja mi se samo što imaš dosta engleskih izraza na forumu i portalu posebno, možda bi trebao generalizovati koji jezik želiš i držati se toga.
Primetio sam da dugme za prijavu (u logn formi) koje ima hover efekat, ima i neki mali pading/margin razlike pa kada se prevuče mišem preko dugmeta za par piksela se pomeri cela forma za prijavu. Ništa strašno, samo sam primetio :)

Inače, lepi detalji, lepo sve uklopljeno, svidja mi se, svaka čast! ;)

Advertisement: