Selamlar.. Gizli Mesaj

Started by KaanTurk, November 25, 2016, 07:39:28 AM

Previous topic - Next topic

KaanTurk

Merhabalar arkadaşlar yıllar oldu buraya gelmeyeli bi forum ihtiyacımız oldu ama unutmuşu biçok ayarı özelliği vs..

Mesaj yazılmadan konu içeriğinin görüntülenmesine engel olmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Bununla ilgili bi kaç mod buldum hide post diye ama ya çalışmadı ya da istediğim modifikasyon değildi. Hide post modifikasyonunda linkleri gizliyordu üye olmadan görüntülenmesi için ben kayıtlı üyelerden gizlenmesini istiyorum cevap yazılmadığı sürece.
Teşekkür ederim kolay gelsin.
ALLAH  KORUSUN! (Allah korusun ama kulda önüne baksın)

arslanturk

Evet. Hide Post var. Bende Çalışıyor.

tarantula901

Şuradakileri inceleyebilirsiniz ben uzun yıllardır şunu kullanıyorum Hide Tag Special

KaanTurk

Merhaba,

2.0.12 versiyonunda yüklemek istediğimde testi geçemeyen dosyalar var. Bunun haricinde bi mod yok mudur?

Emre A.

Quote from: KaanTurk on November 28, 2016, 01:31:45 AM
Merhaba,

2.0.12 versiyonunda yüklemek istediğimde testi geçemeyen dosyalar var. Bunun haricinde bi mod yok mudur?
Mod sürüme uyum sağlıyor. Kontrol ederek url adresini ekledim.

KaanTurk

tarantula901

Classik temadan aldığınız hata önemli değil eğer o temayı kullanmıyorsanız.

Diğer aldığınız hataları kurmadan önce ilgili dosyalarda manuel olarak kısa kod parcacık olarak aaratarak kodların var olup olmadığını kontrol edin. eğer var ise diğer yüklediğiniz modlardan dolayı çakışıyordur kodları  var ise modu kullanıp kalan hataları manuel olarak ekleyin.

KaanTurk

Klasik tema kullanıyorum yeni kurdum 1-2 hafta önce. Herhangi bi mod kurmadım yalnızca chat modu var onunla da çakışacağını sanmıyorum. Bu durumda manuel mi yapayım mod yükleme işini? Çok fazla değişiklik var manuel olarak biraz sıkıntılı olacak.

tarantula901

Hatalı kısımları dosyalarda ılk once kontrol edin sonra kodları bulamayabılırsın eger kodlar dosyalarda var ise mdu kurduktan sonra hatalı kısımları maneul olarak yapın.

Hangi modu kurmaya çalıştınız tam olarak

bu işlemleri yapmadan önce mutlaka yedek alın.

KaanTurk

Tamam vakit bulduğumda kontrol edicem.

Kurmak istediğim mod Hide Post yani tek isteğim mesaj yazılmadan konu içeriği görünmesin istiyorum. Alternatif bi mod varsa bu işi yapan onu da deneyebilirim. Kullandığım sürüm 2.0.12.

Teşekkürler.

Emre A.

Quote from: KaanTurk on November 29, 2016, 03:31:08 AM

Buna rağmen ilerliyeyim mi?

Manuel olarak kurulum yapmayı dene. Default tema kullanmışsın fakat kullandığın eklentiler kod parçalarına ilave etmiş olabilir / değiştirmiş olabilirve/ya bölmüş olabilir. Manuel olarak kurulumu gerçekleştirirsen sorun oluşacağını sanmıyorum.

Emre A.

Quote from: KaanTurk on November 30, 2016, 09:32:09 AM
bu ne demek?
Eklentiyi indir. Kurduktan sonra Türkçe dil dosyasını da indirip normal eklenti kurar gibi üzerine kur. Türkçe yapması için arkadaş yama eklentisini de vermiş.

KaanTurk

Mod'un yükleme anında hata verdiklerini elle yaptım.

Ancak <div id ile başlayan kısım zaten post.template içinde yok/
./Themes/default/Post.template.php

<div id="postMoreOptions">

';

// Display the hidden post options - if they are available to the user!
if ($context['can_hide_post'])
{
echo '
', $txt['hide_this_post'], ': <select name="hiddenOption" id="hiddenOption">';

// Loop through each encrypt option allowed, adding it to the drop down list.
foreach ($context['hidden_options'] as $hidden_option)
echo '
<option value="', $hidden_option['value'], '"', $hidden_option['value'] == $context['hidden_option'] ? ' selected="selected"' : '', '>', $hidden_option['name'], '</option>';

echo '
</select>
', $context['max_hidden_value'], ' <input type="text" name="hiddenValue" value="', $context['hidden_value'], '" size="4" /><br />
', $txt['hide_info'], ': <input type="text" name="hiddenInfo" value="', $context['hidden_info'], '" size="100" maxlength="', $modSettings['hidden_info_length'], '" />';
}

echo '

Emre A.

Post.template.php dosyasını ekte verir misin? Senin yerine ben halledeyim.

Emre A.

Quote from: Makinecii on December 07, 2016, 03:25:37 AM
Hep hata veriyor nasıl düzelteceğim iyice karıştı.
Aldığınız hatayı iletirseniz yardımcı olmak isterim.

KaanTurk

Emre bey,
çok iyi olur teşekkür ederim skype ekleyebilirmisiniz?

makettan

Advertisement: