Niste uneli telo poruke

Started by Dinox, December 20, 2016, 06:23:48 PM

Previous topic - Next topic

Dinox

Forum je radio normalno, sve je normalno radilo, i sada nedavno sam instalirao Box BBC paket, i radilo je sve normalno, sutra dan su nestali svi paketi koje sam imao i počelo je da se dešava ovo sa telom porue, znači imam kod već napisan i sve, i odem na taj post, kliknem "Edit", i odmah "Post" i svejedno niste uneli telo poruke, do čega bi to moglo biti ?
Našao sam neke teme s ovim problemom, ali nije mi jasno ništa u tim temama
SMF Version 2.0.12

Dzonny

Moraš malo detaljnije i jasnije opisati šta se desilo.
Kako su to sutradan nestali svi paketi koje si imao? Kako misliš nestali? Odakle nestali?
Da li imaš nešto u error logu, i šta?

Dinox

Kada sam instalirao taj paket box bbc ovo mi je izbacilo - hxxp:dodaj.rs/photos/20161221148236342823880.png [nonactive]
Al svejedno sam išao da ga intaliram, a paketi su nestali, obrisali su se.

Dzonny

Greške su tu sa razlogom, nisu slučajno izlistane. Zbog toga ti i baguje forum i imaš problem koji imaš.
Moraš ručno (prati upustva za ručno instaliranje modova) izvršiti izmene u fajlovima gde je prijavljena greška sa te slike. Ili alternativno ručno možeš deinstalirati mod naravno ako ga ne želiš.

A opet mi nije jasno kako su paketi nestali, tj obrisali se, zbog čega, kako odjednom mogu nestati svi paketi i obrisati se?

Dinox

Pa vjerojatno zbog tog paketa ? Ne znam ni ja stvarno, i ne mogu ga deintalirati kada nije instaliran, ne znam. Radio sam ovo dosta puta i nikada nije bilo problema, i evo sada imam problem.

Dzonny

Jasno, zato sam napisao da to moraš ručno odraditi, imaš upustvo ovde:
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=356859.0

Ili možeš vratiti backup ako ga ima, udji u Packages i backups, pa probaj da nadješ arhiviran fajl koji ima naziv nešto poput before-box bbc.zip ili tako nekako, pogledaj koji je poslednji paket kreiran i trebalo bi da je to taj, otovriš ga i sve iz njega ubaciš u root foruma, tj pregaziš postojeće fajlove.
Naravno, pre svega za svaki slučaj napravi backup :)

Advertisement: