News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

SMF 2.0.13 guncelleme hatası

Started by crazy_man, January 21, 2017, 03:48:19 AM

Previous topic - Next topic

crazy_man

Sitemi SMF 2.0.13 surumune guncelledim.

Ama sanırım editorde sorun var. Gonderdigim mesajlarda ve onceki yazılarımda degıstı.
Basında ve sonunda 
/Smileys/default/     adres,ndeki bir gif resmi gosteriyor. Resmi sildim sorun aynı.

Tekrar upgrade yaptım yine duzelmedi.
Sorun ne olabilir?

ornek sayfam :   http://www.uyanangenclik.com/index.php/topic,41564.0.html
Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkur ederim.

Bir Damlasıyım Okyanusun...Ama Okyanusum. (I'm a Drop of the Ocean... But I'm the Ocean.)
Uyanan Gençlik
Arif Hocam

cee山

Bakım modundan sisteminizi bir düzeltmeyi deneyin.Eğer düzelmez ise mysql db nize bakın şayet db o görünen veriler yoksa smile paketinize bakın büyük ihtimal ile boş karaktere resim atıyordur.

Diğer türlü db'de veri ekli ise 2 yol var : Biri farklı bir editör kullanma. 2.cisi sisteminizdeki dosyaları sıfırı ile değiştirme.

crazy_man

Hiç biri işe yaramadı. Hepsini denedim. Dosyaların sıfırıyla değiştirme kaldı.
Hangilerini değiştirmem yeterli olacak sizce.
Bir Damlasıyım Okyanusun...Ama Okyanusum. (I'm a Drop of the Ocean... But I'm the Ocean.)
Uyanan Gençlik
Arif Hocam

cee山

Daha önce bende karşılaştım bu sorun ile özel smileler hatalı yazımları vardı.İsimlerini tekrar yazarak sorunun üstesinden geldim.

crazy_man

mesajlara ve konulara smiller atıyor. Smilleri siliyorum. Bu sefer bir başkası geliyor.
Ne yapmalıyım?
Uyanan Gençlik
Arif Hocam

tarantula901

Quote from: tarantula901 link=http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1485.msg8438#msg8438
Gülümsemeler ve İleti İkonları / kısmından Gülümsemeleri düzenleden kullanılan kodları kontrol edin. yani "Kod" kısmı var orada konu içerisinde kullanılabilecek kod varmı kontrol edin.

crazy_man

Arkadaşlar bu sorunum smf kod kaynaklı değilmiş.
Hosting firmamı aradım. Php ayarlarıyle ilgiliymiş.
Sorun 1 saniyede çözüldü. Bilginize.
Uyanan Gençlik
Arif Hocam

Advertisement: