SMF 2.1 BETA 3 Smf Video oynatici modu (Simple Audio Video Embedder)

Started by Seyit replikacep.com, February 05, 2017, 04:02:55 PM

Previous topic - Next topic

Seyit replikacep.com

istek  üzerine mod güncelledim buradada  paylaşayım dedim :)

Modifikasyon Adı:Simple Audio Video Embedder
Uyumluluk:SMF 2.1

Açıklama: Video sitelerin linklerini sitede paylaşarak videoyu site üzerinden izlememize yarayan bir moddur.

mod tarafımdan 2.1 için güncellenmiştir   türkçe dil destegide eklenmiştir güle güle kullanın

Görsel :

indirme linki : http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1523.0

çalışan video sitelerinden birçoğu

Supports the following sites:
Facebook 
Metacafe
Youtube 
Vimeo
College Humor
Google Video
Veoh
Ustream
Youku
Rutube
Novamov
myvideo.de
LiveLeak.com
Sevenload.com
Gametrailers.com
funnyordie.com
Mevio
Vine

Antes

Lisans ?, bu eklentinin kapalı kod lisansı bulunmaktadır. Tekrar yayımlayamazsınız. Bu eylemi sürdürmeniz halinde hesabınız gelecek 24 saat içerisinde bir daha açılmamak üzere kapatılacaktır.

Seyit replikacep.com

sıkinti oluyorsa silebilirsiniz bidaha paylasmam sadece kendim  kullanirim

Antes

Quote from: Replikacep on February 06, 2017, 04:53:22 AM
sıkinti oluyorsa silebilirsiniz bidaha paylasmam sadece kendim  kullanirim

Bakın, sıkıntı bizim için değil sizin için, Uluslararası yasalardan bir tanesini ihlal ediyorsunuz. Yanlış anlamayın tamamen hukuki açıdan yaptığınız şey "hırsızlık" olarak değerlendirilir. Evet şahsım olarak size teşekkür ediyorum, güzel bir çalışma yapıyorsunuz ama hukuk, halk takdiri gibi değildir. Benim buradaki uyarım tamamen sizi korumaya yönelik. Olmaz demeyin, olur, aleyhinizde dava açılır (Replikacep üyeliği adına), bizden IPniz istenir, IPniz Türkiye'deki yerel makamlara iletilir, Bilişim Suçları Büro Amirliği IP'nizi takip eder, kişisel olarak size ulaşır ve hakkınızda yapılan kararı uygular.

Şimdi bunların tamamı birazcık uzak, birazcık komik geliyor ama olur. Lütfen lisans konusunu hafife almayın.

Saygılar.

Seyit replikacep.com

teşekkür  ederim ilginiz icin ben modla lisans i ile filan oynamadimki zaten hata veren yerleri duzelttim  yani mod benim demiyorum  modda bi hakkimda yok sadece benim gibi 
sitesini 2.1 e guncelleyipte mod bulamayanlar icin yapmistim bunu
yoksa kesinlikle emege saygi duyarim modun icinden hata veren bulamadigi kodu duzelttim sadece bide turkce dil dosyasi ekledim  kotu bir amacim yok ben millet faydalansin diye yapmistim ama boyle sikintilar olacaksa siliniz lutfen
basim agrimasin iyilik yapalim derken kotuluk bulmayalim

konuyu silin lutfen

Advertisement: