News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Forumla ilgili kafamda ki sorunlar ?

Started by Emre Sever, February 20, 2017, 06:53:15 AM

Previous topic - Next topic

Emre Sever

Herkese selamlar, ben Emre SEVER çabalarım sonucu bazı yerleri araştırabilerek bu noktaya kadar gelebildim fakat hala aklımda bazı sorular var ?

Elinden gelenler yardımcı olursa çok sevinirim.

1- Üyeliği mail onaylı yaptığım zaman kimseye mail gitmiyor, bununla ilgili bir ayarlama da yapmadım zaten hangi mailden gidecek nasıl gidecek bu sorunu nasıl aşarım ?

2-Ben kendi grubumda bir konuya girdiğimde adres çubuğunda Toyotafanclub Forum Kuralları isimli sayfa böyle görünürken

htt p: / /toyotafan hxxp:club.ne [nonactive] t/index.p hp? topic= 4.0

Başka forumda girdiğim konu ise adres çubuğunda böyle görünüyor  Ehliyet yenileme hakkında isimli sayfa

h tt p:/ /w ww. forumotomo bil.c om/for m/tasit-ve -surucu-islemleri/ehliyet-yenileme-hakkin da /msg251669/?topi cseen#msg251669

bu şekilde görünüyor, altta ki gibi görünmesini nasıl sağlayabilirim ?

3-Site haritası çekerken
ht tps ://www .xml -site m a ps .c om

bu siteyi kullanıyorum iyi midir ? Yoksa sizin de tavsiyeniz var mıdır ?

4-Googleye indexlenebilmem için başka bir yapmam gereken var mıdır ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Site Adresi: toy otafanclu b . net

Emre A.

Quote from: Emre Sever on February 20, 2017, 06:53:15 AM
Herkese selamlar, ben Emre SEVER çabalarım sonucu bazı yerleri araştırabilerek bu noktaya kadar gelebildim fakat hala aklımda bazı sorular var ?

1- Üyeliği mail onaylı yaptığım zaman kimseye mail gitmiyor, bununla ilgili bir ayarlama da yapmadım zaten hangi mailden gidecek nasıl gidecek bu sorunu nasıl aşarım ?

2-Ben kendi grubumda bir konuya girdiğimde adres çubuğunda Toyotafanclub Forum Kuralları isimli sayfa böyle görünürken

htt p: / /toyotafan club.ne t/index.p hp? topic= 4.0

Başka forumda girdiğim konu ise adres çubuğunda böyle görünüyor  Ehliyet yenileme hakkında isimli sayfa

h tt p:/ /w ww. forumotomo bil.c om/for m/tasit-ve -surucu-islemleri/ehliyet-yenileme-hakkin da /msg251669/?topi cseen#msg251669

3-Site haritası çekerken

Emre Sever

Quote from: Emre Y. on February 20, 2017, 09:51:24 AM
Quote from: Emre Sever on February 20, 2017, 06:53:15 AM

htt p: / /toyotafan hxxp:club.ne [nonactive] t/index.p hp? topic= 4.0

3-Site haritası çekerken

Hocam e-posta ayarlarını yaptım olmadı ?
bu iki eklentiyi kurdum peki kurduktan sonra bunlara bir ayar yapmam gerek mi yoksa kurdum mu bitiyor mu ?

Emre A.

Pretty URLs için http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=228413.0
Site haritası eklentisinin ayarlarıda tamamen sana kalmış bir şey.

Emre Sever

Hocam destekleriniz için teşekkürler önerebileceğiniz Chatbox uzantısı ve yeni konular listesi mevcut mudur ?

GökTuğ

SMTP de yeterli olmayabilir.

DNS alanlarınıza

DKIM
SPF

girmek gerekebilir. Google'dan araştırın derim.

Advertisement: