News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Forum çöktü sanırım ?

Started by Emre Sever, February 26, 2017, 09:51:21 AM

Previous topic - Next topic

Emre Sever

Arkadaşlar selamlar geçen gün reklamlar için smfad.. gibi bir uygulama kurmuştum sonra kullanmadım bugün kaldırmak istedim.Kaldırdığım da böyle bir sorunla karşılaştım 250 300 konu açmıştık çok fazla emeğimiz vardı.Şuan moralimiz baya bozuldu bunu düzeltmenin bir yolu yok mudur ?

ayaları_onar.php'yi denedim fakat etki etmedi. :(

forum adresi : hxxp:toyotafanclub.net [nonactive]

tarantula901

İlgili modun manueline bakarak modu tamamen kaldırın sitenizde sorun yok o modun kodlarını kaldırınca sorun kalkacaktır.

Emre Sever

hocam siz diğer gruptaki tarantulamısınız ? Manueline nereden bakacağım hiç anlamadım ?  :(

tarantula901

Şu linkten http://custom.simplemachines.org/mods/?mod=255

Sürümünü seçtikten sonra parseye basın. manuel kodlar ekrana çıkacaktır.

onun dışında default klasoru içerisinde ads.template.php var ise silin modu kaldırmış iseniz.

Emre Sever

tarantula901

Kurmuş olduğunuz modu maneul kaldırmanız gerekiyor. anlatmak istediğim o

gamelear

tarantula901

Bir forum çöktüğünde yeniden kurmaya gerek yok  gamelear ftp dosyalarını değiştirmen yeterli.

idolater

bu konuda yardıma ihtiyacım var forum çöktü demeyeyim de iyice yavaşladı çok zor açılıyor ve sıfırdan kurma noktasındayım.
bu söylediklerinizi bizim anlayabileceğimiz bir seviyede açıklasanız çok makbule geçecek.
yönetim merkezindeyim, mod hangisi?
gamelear ftp dosyalarını değiştirmek nasıl bir şey? ftp ile siteye bağlandım neyi değiştireyim.

tarantula901

Quote from: idolater on April 17, 2017, 05:54:20 AM
bu konuda yardıma ihtiyacım var forum çöktü demeyeyim de iyice yavaşladı çok zor açılıyor ve sıfırdan kurma noktasındayım.
bu söylediklerinizi bizim anlayabileceğimiz bir seviyede açıklasanız çok makbule geçecek.
yönetim merkezindeyim, mod hangisi?
gamelear ftp dosyalarını değiştirmek nasıl bir şey? ftp ile siteye bağlandım neyi değiştireyim.

Sorunuzu yenı bır konu olarak ayrıntılı olarak belirtin.

gamelear

Quote from: tarantula901 on March 14, 2017, 07:55:52 AM
Bir forum çöktüğünde yeniden kurmaya gerek yok  gamelear ftp dosyalarını değiştirmen yeterli.

her türk gibi restart at deme görevini tamamladım bu arada ben hxxp:omuforum.net [nonactive] :D

Advertisement: