News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Bir kaç Sorun Yaşıyorum / Internal Server Error

Started by bboz26, March 01, 2017, 05:42:36 AM

Previous topic - Next topic

bboz26

Merhabalar

1-En altta Son 24 saatte giriþ yapanlar yasısındaki þ harfini düzeltmek istiyorum ama hangi dsoyadan yapacağımı tam bulamadım.

2-Foruma giriş yap butonu bir anda 540*20 boyutuna geçti kayıt ol butonu 58*22 boyutunda Giriş yap butonunun bir anda herhangi işlem yapmadan neden değiştiğini anlamadım.Düzenlemek için hangi dosyaya girmem gerekmekte

3- bir diğer olay ise forum adresimde eklediğim resimler aşırı derecede büyük çıkmakta üstüne basınca büyümesi için hangi modu kullanmalıyım.Bunun için nCode image isimli modu yükledim sorunsuz bir şekilde ama sanıyorum ki aktif olmadı hala aynı şekilde devam ediyor.

4- En önemli sorunlarımdan bir tanesi durduk yere

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Web Server at hxxp:organizeparakazan.com [nonactive]

Bu hatayı alıyorum 20 DK sonra geçiyor ama gün içinde oluyor bu sürekli

sorunu tam anlayamanız için forum adresim : hxxp:organizeparakazan.com [nonactive] buradan giriş yap butonuna ve en alttaki giriþ yazısına bakabilirsiniz.

SMF oldukça kullanışlı ama tam bilmediğimden bu sorunları yaşıyorum ister istemez.Yardımlarınızı bekliyorum.

tarantula901

1 -  ftpnizde bulunan UsersOnlineToday.turkish-utf8.php dosyasını açıp ilgili kelimeyi bulup düzeltin utf8 kullanmıyorsanız utf8siz olanı açın.

2 - kontrol ettim sorun göremedim

3 - isterseniz modsuz olarak admın panelden ayarlanabılır. Özellikler ve Seçenekler / kısmından görünüm

Gönderilen resimlerin maks. genişliği (0 = sınırsız)

Gönderilen resimlerin maks. yüksekliği (0 = sınırsız)

ayarlarını yapabilirsiniz yadaa şunu kullanabilirsiniz http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1197

son mesaj sitenizde herhangi birşey yapmadıysanız durduk yere oluşuyor ise hostinginize yazın.

Advertisement: