Simple Machines Community Forum

SMF Support => Türkçe Bölümü (Turkish) => Language Specific Support => İpuçları ve Hileler => Topic started by: 4LP3RUZ1 on December 02, 2007, 05:42:41 AM

Title: İpuçları ve Hileler Bölümü
Post by: 4LP3RUZ1 on December 02, 2007, 05:42:41 AM
İpuçları ve Hileler Nedir?

İpuçları ve Hileler bölümü manuel olarak uygulayabileceğiniz bazı küçük modifikasyonları içerir. Bu bölümdeki ipuçları ve hilelerin tamamının bir listesi İpuçları ve Hileler İndeksi (http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=208746) konusunu kullanabilirsiniz.

İpucu veya Hile Niye Çalışmıyor?

Bu bölümdeki tüm ipuçları ve hileler test edilmiştir. Eğer çalışmıyorlarsa SMF sürümünüz ile uyumlu olmayabilirler. Lütfen bu konudaki tüm geribildirimleri ipucu veya hilenin konusunda belirtin.

Nasıl İpucu veya Hile Ekleyebilirim?

Modifikasyon bölümüne (bir üst bölüme) açılmış ve konu başlığında [İpucu] veya [Hile] olan konular moderatörler tarafından değerlendirildikten sonra bu bölüme taşınacaklardır. Başka kaynaklardan bulunan script veya kodların SMF'e eklenmesi hile veya ipucu değildir!
Lütfen bu konu hakkında herhangi bir özel mesaj ve/veya email göndermeyin, gönderirseniz ipucunuzun taşınması daha uzun sürebilir ;)