Vraagje:
als ik op 2 sites SMFheb draaien,
en op 1 van die 2 installeer ik een paar mods. Kan ik dan de bestanden (op de settings na) gewoon naar de andere site kopieren zodat daar de mods ook werken? (betreft dan geen mods die de database beïnvloeden ;) )
Waarom zou je dat willen? Je kan ze toch ook op de andere installeren via het admin panel?
Je moet er dan wel zeker van zijn dat je dat elke keer doet als je een mod installeerd. Zodat de bestanden altijd volledig gelijk zijn.
Je kan niet bv mod 1 & 2 op het eerste forum installeren, dan mod 3 op het 2de forum
En mod 4 op alletwee door de bestanden over te zetten. Want zo ga je uiteindelijk mods deinstalleren (of half deinstalleren) en dan ga je in de problemen komen.
Lainaus käyttäjältä: jeroentju - tammikuu 25, 2008, 10:25:39 AP
Waarom zou je dat willen? Je kan ze toch ook op de andere installeren via het admin panel?
Nee, dat is dus het probleem, op 1 van de 2 servers kan ik geen mods kan installeren via het admin-panel.
dus wil ik het op die manier doen :)
kijk gewoon naar de package parsers hoe je deze mods manueel kunt installeren ;)
Lainaus käyttäjältä: The Burglar! - tammikuu 27, 2008, 01:11:32 AP
kijk gewoon naar de package parsers hoe je deze mods manueel kunt installeren ;)
Da's iéts meer werk dan je mods gewoon op een lokale site installeren via de package manager en dan je lokale bestanden uploaden, niet waar? ;)
Als de mods in kwestie geen wijzigingen aanbrengen in de database, moet het gewoon lukken. :)
het is inderdaad ietsje meer werk ;)
maar je houd het dan wel netjes en overzichtelijk !! :P
goed documenteren doet af en toe ook wonderen ;)
Ik ga iig aan de slag. Bedankt!