dan heb ik ook even een vraagje
wij hebben een forum wat niet voor gasten toegankelijk is. dus mensen moeten zich eerst registreren en dan geven wij ze toegang tot het forum, hebben we een groep nieuwe leden gemaakt nu willen we dus dat die leden in die groep alleen het voor stel topic kunne zien en niet de rest , pas als ze zich voor gesteld hebben willen we dan ze toegang geven tot de rest van het forum en dan dus ook in de groep leden zetten,
nu dachten we dus dat alles goed stond maar heelaas niet alle leden die zich aan melden en wij dus toegang geven kunne het hele forum zien , nu is mijn vraag hoe krijgen we het zo zo als we willen we hebben echt al van alles geprobeert, dank jullie wel vast voor het helpen
groetjes lobke
Geef je toevallig de groep 'Niet-gegroepeerde leden' toegang tot al je boards, in plaats van alleen de groep met 'leden die zich hebben voorgesteld'?
Hoi ben ook beheerder bij lobje.
Nee, alle boards behalve "Voorstellen" zijn NIET aangvinkt bij de groep "Nieuw-lid" en ook voor de niet-gegroepeerde leden.
Dat is waarom wij niet snappen dat iedereen alsnog gewoon het forum op kan (Lezen en posten)
En de postcount-gerelateerde ledengroepen, krijgen die dan toegang tot alle boards?