Simple Machines Community Forum

SMF Support => Nederlands (Dutch) => Language Specific Support => Archief => Aiheen aloitti: rnway - syyskuu 25, 2008, 06:27:01 IP

Otsikko: Private section
Kirjoitti: rnway - syyskuu 25, 2008, 06:27:01 IP
Hallo,

ik ben begonnen met me eigen Design bureau.
Nu wil ik hier ook onder een forum hangen. Het SMF pakket leek mij fijn. Heb deze geinstalleerd en werkte perfect.

Alleen nu ik weet dat je via Groups steeds mensen kan toevoegen en dat deze een bepaalde gedeelte kunnen bekijken.

Maar ik ben opzoek naar iets anders.
Wat ik wil is:

Dat topic starter zijn topic kan bekijken, en daar ook weer op terug kan reageren.
Maar dat andere users, die niet de topic hebben gestart. Niet zien dat er een topic is gemaakt en dat deze ook het topic niet in kunnen.

Dat is dus de vraag, hopelijk kan iemand mij helpen in het nederlandse gedeelte. Anders ga ik deze vraag stellen in het engelse gedeelte.

Alvast bedankt,

rnway
Otsikko: Re: Private section
Kirjoitti: Superdaantje - syyskuu 26, 2008, 05:37:50 AP
Geef ook even aan om welke versie van SMF het gaat.
Otsikko: Re: Private section
Kirjoitti: rnway - syyskuu 26, 2008, 10:06:55 AP
Ik heb versie 1.1.6 geinstalleerd. Hopelijk kan je er iets mee, en kan je mij er ook mee helpen :)
Otsikko: Re: Private section
Kirjoitti: Herman's Mixen - syyskuu 29, 2008, 02:04:43 IP
kijk hier eens naar http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=687 denk dat je hier aardig mee in de richting zit ;)