News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Modifikasyon Kurarken Karşılaşabileceğiniz Hatalar

Started by Arbalot, July 18, 2006, 01:44:39 AM

Previous topic - Next topic

HayalTurk

Harzem

HayalTurk

HayalTurk

Abi şimdi de bu hatayı veriyor;
QuoteYüklemek istediğiniz paket'de sorun var yada geçerli bi paket değil.

HayalTurk

QuoteLütfen paketleri kurmadan önce kaynak kodlarınızın ve veritabanınızın yedeklerini almayı unutmayın, beta sürümler denendiği için sorun çıkabilir.
Quote!!Paket Yüklenirken Hata Oluştu

Paket yüklenirken en az bir hata oluştu. Eğer ne yaptığınızı bilmiyorsanız yükleme işlemine devam etmemeniz şiddetle önerilir. Bu hatanın nedeni yüklemek istediğiniz paketin forum'unuzda yüklü olan başka bir paketle çakışması, paketteki bir hata, paketin sorunsuz çalışması için sizde yüklü olmayan başka bir pakete ihtiyaç duyması veya paketin SMF'nin farklı bir sürümü için dizayn edilmiş olması olabilir.

Hata bu abi... Ayrıca "Temp" dosyası silinmiyor...

gokoo

bu konu için başka bir çözüm yolu yokmu ? anlattığınız gibi yaptım fakat sorun hala devam etmekte

mehdix

ya varya bütün herşey modlar yani hatalı sen neyaptın ya

justnoble

imkansiz, bu dünyayi degistirebilecek gücü içlerinde kesfetmek yerine, kendilerine sunulan dunyada yasamayi daha kolay bulan, küçük insanlarin ortaya attigi büyük bir kelimedir. imkansiz bir gerçeklik degil, bir görüstür. imkansiz bir iddia degil, meydan okumadir. imkansiz potansiyeldir.Geçicidir. imkansiz yoktur

konyalee

buyrun benim problemim bu hata her pakette aynı

2: fopen() [<a href='function.fopen'>function.fopen</a>]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 32793 is not allowed to access /home/cellotin/public_html/forum/Packages/temp owned by uid 99
Dosya: /home/newkon/public_html/forum/Sources/Subs-Package.php
satır: 1476

paket kurumak istediğim zaman bu hatayı olıyorum bunun sebebi nedir hiç bir paket kuramaıyorum.

badman

aynı hata bendede oluyordu diger bir sitemde sırf onun için forumu kapattım
LİNUX HOSTİNG'DE OLAYYY!!

• 10 gb web alanı
  • 50 gb trafik
  • Sınırsız ftp,veritabanı,email hesabı
  • cPanel Hosting Yönetim Paneli
  • Haftalık yedekleme
  • GD Desteği
  • ionCube Loader
  • ve birçok özelliker....
YILLIK SADECE 100 YTL KAMPANYA BİTMEDEN YETİŞİN!

İletişim&msn : [email protected]

Kivanc1Mac

ya bende de mod kurarken şöyle bir sorun var ilk mesajda denileni zaten yaptım ama hallolmuyor bir türlü birisi bakabilirmi mod kuramıyorum foruma...

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=114474.0

woad.raider

Quote from: K@bus on September 04, 2006, 02:06:49 AM
!!Paket Yüklenirken Hata Oluştu

Paket yüklenirken en az bir hata oluştu. Eğer ne yaptığınızı bilmiyorsanız yükleme işlemine devam etmemeniz şiddetle önerilir. Bu hatanın nedeni yüklemek istediğiniz paketin forum'unuzda yüklü olan başka bir paketle çakışması, paketteki bir hata, paketin sorunsuz çalışması için sizde yüklü olmayan başka bir pakete ihtiyaç duyması veya paketin SMF'nin farklı bir sürümü için dizayn edilmiş olması olabilir.
Kurulum Yardımı

Kurulum Eylemleri
Yapılacak yükleme işlemleri: "Member Color Link":
Bu paket kurulumu aşağıdaki eylemleri gerçekleştirecek:  Tip Eylem Açıklama
1. Değişiklik Yapılacak MemberColorMod187.mod Düzenleme inceleme hatası

Bende bu hatayı alıyorum. Daha önce SMF 1.1RC2 yüklü iken sorunsuz olarak SMF 1.1RC3 'e geçiş yaptım. Yani herhangi bir sorun yok ancak, paket yüklemek istediğimde yukarıdaki hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

aynı sorunu yaşıyorum,hiçbir paket yükleyemiyorum bu yüzden...

#Serseri

Düzenleme inceleme hatası denileni yaptım fakat aynı hatayla yine karşılaşıyorum acaba başka bi çözümü warmıdır :(

duygusalforum

Quote from: husmen73 on September 04, 2006, 07:10:00 AM

Kurulum Yardımı

Kurulum Eylemleri

Bende bu hatayı alıyorum. Daha önce SMF 1.1RC2 yüklü iken sorunsuz olarak SMF 1.1RC3 'e geçiş yaptım. Yani herhangi bir sorun yok ancak, paket yüklemek istediğimde yukarıdaki hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosyalarına yazılabilirlik ver ;)

BENDEDE böle bi hata vERDi yazılabirlik veriorUm ama KABUL etmiOR yanİ OLMUYOR
http://www.mp3kazan.com/index.php?site=dieb&user=sessizlik_ ne oLur yıkla senin sayende mp3 player kazanacam  Ne Olur yıklayIn :)

izmirli_

Quote from: www.grupbefi.com on November 04, 2006, 12:03:50 PM
Quote from: husmen73 on September 04, 2006, 07:10:00 AM

Kurulum Yardımı

Kurulum Eylemleri

Dosyalarına yazılabilirlik ver ;)

BENDEDE böle bi hata vERDi yazılabirlik veriorUm ama KABUL etmiOR yanİ OLMUYOR

temp klasörünü oluşturdunmu packagesin içinde...

duygusalforum

HAYIr ya OLuşturmamIŞım bakTIM aCİl YARDım...LÜTFEn
http://www.mp3kazan.com/index.php?site=dieb&user=sessizlik_ ne oLur yıkla senin sayende mp3 player kazanacam  Ne Olur yıklayIn :)

NoPasaran

Arkadaşlar bazı modlarda sorun yok bazılarında izin yok deniyor..Bunun nedeni ne..

Hangi dosylar 777 olacak açarmısınız biraz
kralkartal.net SMF 2.0.8

birtek

ayarları yaptım ve yine yükleme yapmıyor ? :-\

Bu paketin düzenlemeye çalıştığı bazı dosyalar yazılabilir değil. FTP kullanarak bunları değiştirmeniz gerekiyor.
530 Login incorrect.

duygusalforum

ya rkdaşlar gerekli izni veriorum olmuyor yaw ch mod 777 yapıorum almıor deli oldum

Advertisement: