SMF Support > Türkçe Bölümü (Turkish)

Giriş yapamıyorsunuz, Cookie ayarları hatası

(1/10) > >>

man_blood:
Siteeme üye olmak isteyen herkeste bu hata cıkıyor ve üyeeler geri kacıyor bir cozumu varmu lütfen acıl olarak

Giriş yapamıyorsunuz. Lütfen Cookie ayarlarınızı kontrol edin.

Cok acıl yardıma ihtiyacım var

Elmacik:
Sende de bu hata çıkıyor mu? İstisnasız herkeste mi oluyır? Tarayıcı öncelleklerini (cache, geçici internet dosyaları) ve çerezleri (cookie) silince hala aynı şey oluyor mu?

man_blood:
Hayır bende değil tüm üye olmaya calışan kişilerde aynı hatayı veriyor
Cok farklı yerlerden üye olmaya calışanlar bile böyle bir hatayla karşılaştık diyorlar.
Sorunu cözemedim isterseniz sizde bakın
www.sinavrehberim.com/Forum

Elmacik:
Şu anda forumuna testdeneme diye bir kullanıcı olarak kayıt oldum tek bir hata ile bile karşılaşmadım.
Dediğim gibi, bu hatayı alanlara temporary internet files adı altındaki dosyalarını ve çerezlerini silerek girmelerini söyle.
Bir de hata kayıtlarını kontrol et bakalım.

man_blood:
Evet kullanıcıy gördüm sizde sordun cıkmadımı? Herkeste cıktı Hata Mesaj kayıtlarına baktım bi sorun yok. Peki bu cerez ayarlarını nasıl kaldırırım forumdan cunku herkes hatazannediyor ve sisteme birdaha üye olmaya calısıyor. Yada benim hata olarak yazdıgım msj "Giriş yapamıyorsunuz. Lütfen Cookie ayarlarınızı kontrol edin." bu kelimeyi değiştirelim Mesela KAyıdınız Gercekleşti Yukardan Giriş yapın Gibi hangi dosyayı editlemek gerekiyor. Böyle bir cözüme gitsek
birde Sitemi begendinizmi:)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version