News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Üye Olurken Veri Tabanı Hatası Nasıl Düzeltilir ?

Started by reality125, August 18, 2006, 06:00:54 AM

Previous topic - Next topic

reality125

Merhaba arkadaşlar siteye üye olurken veri tabanı hatası veriyor :

Veritabanı Hatası
Lütfen tekrar deneyin. Eğer tekrar hata mesajı alırsanız, bu hatayı yöneticiye bildirin. 

nasıl düzeltebilrim ?

berkin

Arkadaşlar bu bende de oluyor lütfen yardımcı olurmusunuz.

Lütfen tekrar deneyin. Eğer tekrar hata mesajı alırsanız, bu hatayı yöneticiye bildirin.

Yada

X kullanıcı adı bir başkası tarafından kullanılmaktadır diyor.

Bu hataları veriyor ama kayıt yapıyor. Üye olunuyor yani ama bu hataları veriyor.

Harzem

Dosyalarınızı gözden geçirin.
Admin paneli > forum bakımı > tüm dosyaları şimdiki versiyonla karşılaştır (ya da öyle bişey işte)

berkin

Sanırım ben buldum arkadaşım bu yeni üyelere hoşgeldin mesajı gönder modu yüzünden ben kaldırdım. Problem vermedi. Sende dene bi.

felah

Allah razi olsun kardes. aynı sorun bende vardı dedigini yaptım oldu.. cok tesekkur ederim.

Recebivorer ™

Quote from: HarzeM on August 19, 2006, 06:35:39 AM
Dosyalarınızı gözden geçirin.
Admin paneli > forum bakımı > tüm dosyaları şimdiki versiyonla karşılaştır (ya da öyle bişey işte)

Hocam Bende de "Lütfen tekrar deneyin. Eğer tekrar hata mesajı alırsanız, bu hatayı yöneticiye bildirin." Şeklinde Bir Hata Veriyor . Admin Panele Gir Demişsin Ama Bende Üye Girişi de Yapılmıyor . İmzamda En Alttaki Link Bakmak İsteyenler İçin   

immortal_boys

Admin paneli > forum bakımı > tüm dosyaları
yapıcam da admin paneline giremiyorum ki acil yardım lütfen giriş yapamıyorum ayarları yapmak için
Rock Dunyasi.com Türkiyenin En Yeni Rock & Metal Mekanı

AS21

Merhaba arkadaşlar SMF 2.0 RC1.2 sürümünü kullanıyorum üyelerim üye olurken aynı isimle kullanıcı var uyarısıyla karşılaşıyor ama işin ilginç yanı kaydı tamamlayıp üyeyi içeri alması sorun nedir aceba bilenlerin desteklerini bekliyorum ilginiz için şimdiden teşekkürler...
SMF 2.0 RC3 KULLANIYORUM.

grafitus

Quote from: AS21 on October 07, 2009, 07:45:41 PM
Merhaba arkadaşlar SMF 2.0 RC1.2 sürümünü kullanıyorum üyelerim üye olurken aynı isimle kullanıcı var uyarısıyla karşılaşıyor ama işin ilginç yanı kaydı tamamlayıp üyeyi içeri alması sorun nedir aceba bilenlerin desteklerini bekliyorum ilginiz için şimdiden teşekkürler...

Site adresinizi yazar mısınız?

AS21

Site adı:  www.engelolmayin.com   bazende şöyle bir sorunla karşılaşıyorum kaydı yapıyor ondan sonra istenilen url adresine ulaşılmadı hatası veriyor ama işin enteresan yanı üyekayıt oluyor ve giriş yapabiliyor hata resmi ektedir hocam ilginiz için teşekkürler...
SMF 2.0 RC3 KULLANIYORUM.

ejder024

aynı problemi bende yaşadım
forumu komple silip aynı veritaban üzerine yeniden kurmuştum ve bu hatayı vermişti nedeni ise veritabanda kalan mod tabloları ve kodları bunun bir tek çözümü var eski veritabanınızı tekrar geri yüklemenizdir
eger bir modifaksiyonu yarım bırakmışsanız yani tam kurmamışsanız yada sildim zanedipde silemeişseniz onun için o hatayı veriyodur

ekteki doyayı puplic_html dizinine atıp ayarları onarın sanırım sorunun düzelmesi lazım

Advertisement: