News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

SMF forum indexlenmesi çok pratik.[Test edildi]

Started by Webersin, August 21, 2006, 06:31:39 PM

Previous topic - Next topic

Mr.Smryna

Quote from: izmir_LEE on November 27, 2006, 09:23:21 AM
Denemekte fayda var.Sağolasın   ;)

önemli değil...ben sitemapı değiştiriken resubmiti seçiyorum ve google da sürekli sayfaları değiştiriyor...

örneğin aşağıdaki linke tıkla ve sayfa 5 i aç en altta aramanızı tekrar yapın iptal olmuş sonuçları göreceksiniz linkine tıkladınmı silinmiş sayfaları görebilirsin

link http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site%3Agencyasam.net&btnG=Google%27da+Ara&meta=
Mr.Smryna

THE INTERNATIONAL UNIVERSITY TÜRKİYE (TEYAP ) TEMSİLCİLİĞİ FORUMU

www.gencyasam.net

izmir_LEE

İşte aynı sıkıntı bende de var ama iptal edilmiş sonuçlar arasında konu linkim de bulunuyor.Bunu neden iptal ettiyse google...

Mr.Smryna

Quote from: izmir_LEE on November 27, 2006, 09:30:14 AM
İşte aynı sıkıntı bende de var ama iptal edilmiş sonuçlar arasında konu linkim de bulunuyor.Bunu neden iptal ettiyse google...

bu da google ın salaklığı...
Mr.Smryna

THE INTERNATIONAL UNIVERSITY TÜRKİYE (TEYAP ) TEMSİLCİLİĞİ FORUMU

www.gencyasam.net

KaLpSiz

bu back sayfaları nasıl ayarlıyoruz pek anlamadım bu olayı ben...

Big_Turk

tamamda google amca sitemapı eklediğimiz zaman desteklenmeyen dosya formatı hatası veriyor onu ne yapacaz ?

mersindost

Dostum Eline Sağlık.Bende Hep İsterdim Böle Birşey Olsunda Google İndexlesin.Ama Size Birşey Diyeyim.Bence Hiç Uğraşmayın.Sitenizi Açın Ziyaretçilere.Linkleri Ve Konu İçlerini Gösterin Ziyaretçilere.Bakın O zaman Google Kaç Sayfa İndexliyor Sizi.Benimki Sadece Kanıtlanmış Bir Öneri.Yinede Siz Bilirsiniz.

GeceninRengi.Net`in Google`daki İndexlenmiş Sayfa Adedi: 9 <<Tıkla Gör>>
------------------------------------------------------------------------------
Benim Sitemin Google``daki İndexlenmiş Sayfa Adedi: 25 <<Tıkla Gör>>

Benim Sitemin Yahoo``daki İndexlenmiş Sayfa Adedi: 9 <<Tıkla Gör>>

Benim Sitemin Altavista`daki İndexlenmiş Sayfa Adedi: 41 <<Tıkla Gör>>

Not: Bu Sonuçlar Ben Hiçbirşey Yapmadan Oldu.Bırakın 5 Tane üyeniz Olacagına 15 Tane Ziyaretçiniz Olsun.Açın Sitelerinizi  ;)
I Am Simple Machines Hero, Because I LOVE Simple Machines

forumdenge.com

Benim siteyi yahooya hiç kayıt ettirmedim 1500 index atmıs hergün en az 100 yahoo böcegi geliyor ilginc :) ama bu yöntem ile sitemap yaptım siteme...
www.forumdenge.com/forum
www.forumdenge.com

sahara-koeln

arkadaslar bu codelari nereye nasil ekleyicez yardimci olsaniz

TURKWAREZ

TURKWAREZ

TURKWAREZ

cakal93

Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/crazyforum/public_html/sitemap.php on line 2

Parse error: parse error, unexpected T_STRING in /home/crazyforum/public_html/sitemap.php on line 2

hatasini verdi

HaYaLeT_07

dostum sitemap.php deil sitemap.xml yapacaksın dosyanın adını :)

MilliyetçiForum

[nofollow]

Sitemap Status bölümnde Pending yani askıda diyor. BUrada bnim yapacağım bişe var mı? yoksa Bekleyeceğiz mi?
Milliyetçi Forum

Türk Milliyetçilerinin Tartışma Alanı

http://www.milliyetciforum.com [nofollow]

LostSpace

15-20 dakika sonra orda link sayısını gösterir yapacağın birşey yok bekliyeceksin.

Bide benim sorum ben bu kodları "sitemap.php" diye dosya oluşturup forum ana dizinine attım. Google'dan da "http://www.site.com/forum/sitemap.php" olarak tanıttım google foruma yeni konu eklenince otomatik ordaki link sayısını yükseltiyo. Yani ben hiç uraşmıyorum link güncellemekten. Acaba xml'nin işini "sitemap.php" de tutarmı, aynı işlevi görüyormudur böyle yaptığımdan.

apache

Yukarıdaki arkadaşın sorusu güzel.Arada kaynamasa iyi olur.Benim de önemli bir sorum olacaktı.
www.siteadı.com dizinine attım çalışmadı. (SSI.php olmadığından olsa gerek)
www.siteadı.com/forum dizinine attım çalıştı.

Ana dizinde çalışan bir sitemapım vardı   
http://www.xml-sitemaps.com/index.php  bu siteden yapmıştım bi tane xml ama 200 sayfa limitliydi.(ücretli üyelere limitsiz xml hazırlayan bir site) ana dizinde o var.

forum dizinindekini de ayrı tanıtsam google a .ikisini birden kabul edermi acaba

DuygusaL

içine aktarın gerisi biliyorsun google.com/webmasters/sitemap sitemap kaydedin 2 önce yaptım ve bugun kontrol ettim forum daki konular indexlenmiş

BunU anlamadım arkdaşlar açıklarmısınız :S herşeyi yaptımda xml oalrak yarattım ondan sonra ne yapcam:S

cityofangels

15 aralıkta bunu kurdum bugün 27 aralık sonuçlara bakın
www.guneydogu-board.com <b>adresinde, için yaklaşık 2.830 sonuçtan 1 - 10 aralığı. (0,26 saniye) </b> harika bi çalışma teşekkürler.

dandik_mail

İMZA YOK

ÜHÜHÜH

Advertisement: