News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

1.1 RC3, Güncelleme, ve 1.0.9 Dosyaları

Started by 4LP3RUZ1, August 22, 2006, 04:33:54 AM

Previous topic - Next topic

mathrock

beyler hep geyik yapmışınız :D başka başlıkta konuşsanızda bizde burda çıkan hataların nedenlerini öğrensek daha iyi olmazmı şimdi ben hepsini yaptım ama yardım butonuna basınca bu çıkıyor.
http://forum.ucretsizyazilim.com/index.php?action=help [nofollow] sayfa bozuluyor birde özel mesajlar bölümü çıkmıyor üts linklerde. rc2 den rc3 e yükselttim bi sorunmu oldu acaba daha öncede 0,7 den rc2 e yükseltmiştim.

ByGeCe

dosyaların eksik dil dosyalarını yeniden yukle

Soru Sormadan Once

www.devrekanim.com

Çözüme Katkin Yoksa Sorunlardan Bahsetme

mathrock

3 kere yükledim hep aynısını veriyor bu rc3 ün dil dosyalarımı eksik acaba

ByGeCe

ozman upgrade yapamamıssın dosyaları eksik atmıssın birdaha atve yeniden calıstır upgrade.php yi

Soru Sormadan Once

www.devrekanim.com

mathrock

Sağol dostum benim hatammış :D
Veri tabanının bi kopyasını oluşturdum önce forum www.ucretsizyazilim.com [nofollow] daydı ben bunu hhtp://forum.ucretsizyazilim.com a almak için önce veri tabanının bi kopyasını oluşturdum. Sonra rc3 ü kurdum. Rc2 yi aldım rc3 ün veritabanına ekledim. verileri aktardım sonra dil paketini yükledim rc3 ün ama database i kopyaladıktan sonra admin bölümünden themelerin yerini değiştirmemişin hala eski :D yerdekileri görüyormuş. Onu düzeltince olay çözüldü. Sağol yardımların için. Doğru yapıyomuşum olmuşta :D ama yolu  eski forumu gösterdiği için olmamış gibi gözüküyormuş.

ByGeCe

ewet dogru yapmıssın keske bastan arama yapsaydın host tasıma gibi falan araclarda ayarları_onar.php var birdaha olursa onu kullanabilirsin

Soru Sormadan Once

www.devrekanim.com

Collin Kazım!

Destek Bilgileri
Sürüm bilgileri:
Forum sürümü: SMF 1.1 RC3
Güncel SMF Sürümü: SMF 1.1.1

Ben neleri yüklemeliyim sanırım bişey yüklemicem ?
Batman Returns!

Advertisement: