News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Profesionalne teme za SMF

Started by Excalibur!, August 28, 2006, 11:22:45 AM

Previous topic - Next topic

Excalibur!

Ukoliko niste znali na RocketTheme (koji imaju najbolje predloške za Joomlu) se od nedavno proizvode i profesionalne teme za SMF koje se bez problema integriraju s Joomlom, a i izgledaju identično kao i već postojeće teme za Joomlu tako da site u pravilu izgleda potpuno integriran. Za sada postoji samo jedan template, ali uskoro ih dolazi mnogo više...
Cijena za SMF teme je 30 dolara za članstvo od tri mjeseca. Andy vlasnik i dizajner je za sada pokrenuo samo članstvo na tri mjeseca, ali uskoro će biti produžen na godinu dana... Dakako, ovo sve skupa izgleda kao reklama, ali slobodno pogledajte kako izgleda njihov uradak i zasigurno nećete ostati ravnodušni...

gog

I što dobiš sa referal signupom?  8)

Excalibur!

#2
Pa dobiješ članstvo u kojem možeš skinuti sve teme koje postoje ili izađu u periodu članstva, ujedno dobiješ potpunu podršku na forumu...

Za sada je članstvo za Joomla teme odvojeno od članstva za SMF teme...

Podrška je takva da smo (korisnici) uspjeli nagovoriti Andya da krene u proizvodnju profesionalnih SMF tema, a uspjeli smo ga nagovoriti i na teme za WordPress.

eladio

vau..


ja bi najradije dao nekome 100 dolara i da mi tako slicno sredi joomlu s forumom

i  da nekako smf ima i neku skriptu za bannere koja radi ( posto artbanners radi samo na default temi , a meni je to prestrano za srediti.. ali to se vec da nekako srediti i manje je bitno )

ovako se tjeram da sam ucim , ali dizajn i osjecaj za nesto lijepo napravit se nemoze nauciti da ga ubijes  :D

Bernard T.

Quote from: eladio on August 31, 2006, 10:07:09 AM
...
ovako se tjeram da sam ucim , ali dizajn i osjecaj za nesto lijepo napravit se nemoze nauciti da ga ubijes  :D

svatko ima dara za nešto ..  ;)
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

gog

Quote from: eladio on August 31, 2006, 10:07:09 AM
ja bi najradije dao nekome 100 dolara i da mi tako slicno sredi joomlu s forumom

Ufff, ja to ne bih radio za 100USD čak i da imam smisla za to :) Puno je to posla...

eladio

Quote from: gog on September 01, 2006, 08:07:50 AM
Quote from: eladio on August 31, 2006, 10:07:09 AM
ja bi najradije dao nekome 100 dolara i da mi tako slicno sredi joomlu s forumom

Ufff, ja to ne bih radio za 100USD čak i da imam smisla za to :) Puno je to posla...

ako vec imas gotov takav template, pogotovo vise njih , onda i nije , zar ne ;)

gog

Ako misliš prodati više primjeraka i zaraditi više od 100 USD onda da :) Ali čak i kada imaš gotovo predložak puno je to posla, pogotovo ako to želiš napraviti kako spada. Si uređivao kada teme na SMF-u ručno? :)

eladio

Quote from: gog on September 01, 2006, 08:30:06 AM
Ako misliš prodati više primjeraka i zaraditi više od 100 USD onda da :) Ali čak i kada imaš gotovo predložak puno je to posla, pogotovo ako to želiš napraviti kako spada. Si uređivao kada teme na SMF-u ručno? :)

ma nema mi sta nastimavati , samo ubaciti template :D

nastimavati bi morao modul ad_managment koji radi samo na default temi, a mislim da bi to i ja mogao kroz silnu pomoc koja postoji, dosta bi trebao koda prekopati, ali to je nebitno..

vise sam mislio na joomla template  8) , jer nisam jos zadovoljan kako mi site izgleda, malo je pre kockast :D  www.mojskuter.com 

eladio

Quote from: gog on September 01, 2006, 08:30:06 AM
Ako misliš prodati više primjeraka i zaraditi više od 100 USD onda da :) Ali čak i kada imaš gotovo predložak puno je to posla, pogotovo ako to želiš napraviti kako spada. Si uređivao kada teme na SMF-u ručno? :)


malo je off topic ali
forum ti je strava, svaka cast, odlina ekipa i savjeti i linkovi i pomoc.. to sam bas trazio  ;)

Advertisement: