Ankete Oy Verenler Modu

Started by Kapadokyalı, September 02, 2006, 06:54:40 PM

Previous topic - Next topic

♀φ®♪└┘δ

mustea

Quote from: suskunduygular on January 26, 2007, 05:50:11 PM
1.1.1 Türkçesini isteyen varsa pm atsın link yazmak yasak galiba :)
sğl kardeş pm ne bnakarsan sevinirim ;)
süper bir mod çünkü

RuHSuZ

Türkçe Rap

jsA

Ben bir sorun olmadan yükledim modu ama bir değişiklik yok, anketlerin yanında kim oyladı ya da herhangi bir seçenek gözükmüyor.

böyle oluyor. Yoksa başka yerden mi bakılıyor?

ghg

teman default degil ondan gozukmez temanin display template php sini ac ve modun icinde display template php e uygulanan seyleri yap

DeadPOX

Güncelleyenden çevirenden buraya koyandan Allah razı olsun.

1.1.2 de manuel kurulumda harika çalışıyor.

NoPasaran

Yükleyince anket sonuçlarını bile göstermiyor..Sorun ne acaba?
kralkartal.net SMF 2.0.8

NoPasaran

manuel kurarız sorun değil ama eskiden bu hatayı vermezdi..
kralkartal.net SMF 2.0.8

ZEUS__

çok pis veritabanı bozarım!!!:PP

Mr.CoWbOy

can_bey_81

Kapadokyalı

[Güncelleme:08.08.2007]

Bu mod'un ilk çevirisini yapıp paylaştığım zamanlar, henüz mod çevirileri ile kurallarımız (yazarından izin almak suretiyle yayınlanması) tam olarak belirlenmemişti ve bu şekilde bugüne kadar geldi ve kendi sunucum üzerinden download'a açıktı. Ancak mod'un SMF'nin son versiyonlarına güncellenmesi gerektiğinden, artık kurallarımız gereği yazarı irtibata geçip, modun son sürümü üzerinden yaptığım çeviri ve yayınlanması için izin istedim. Kendisi zaten mod'un Türkçe çevirisi ile birlikte buradaki paylaşımımızı bugüne kadar ki durumunu takip ettiğini ve haberdar olduğunu,çeviri durumu için ise haftasonuna kadar bilgi vereceğini söyledi. Aynı zamanda en son 1.1.2 uyumlu olan resmi versiyonuda bugün itibariyle 1.1.3 uyumlu hale de getirdi. Buna da sebep olduk yani :)

Mod üzerinde bir kaç değişiklik var, ingilizce olarak indirip kullanmak isteyenler için ilk mesajda gerekli güncel bilgileri verdim. Türkçe içinse kurallara uyarak, cevabı bekliyorum.

Saygılar...

WwW.CaNLaLeLeR.NeT

bunun manuel kurulumuy yokmu arkadaşlar

usmenaga

Bir hata meydana geldi!
Yeni paket indiremezsiniz veya kuramazsınız. Çünkü paketlerin yükleneceği dizin veya bu dizinde değiştirilmesi gerekn bazı dosyalar yazılabilir değil!

bu şekilde bi hata aldım bu modu kurarken.. sebep ne olablir?

elt-time

bu sorun bendede var arkadaşlar çözümü varmı bunun??

Quote from: NoPasaran on May 30, 2007, 09:40:50 AM
Yükleyince anket sonuçlarını bile göstermiyor..Sorun ne acaba?

Advertisement: