News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

ayarlari_onar.php

Started by Harzem, September 07, 2006, 09:21:50 AM

Previous topic - Next topic

Restorasyon

arkadaşlar yapamıyorum her şeyi denedim olmuyor..

Notice: Undefined variable: sourcedir in /home/restore/public_html/index.php on line 54

Warning: require_once(/QueryString.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/restore/public_html/index.php on line 54

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/QueryString.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/restore/public_html/index.php on line 54

bu hatayı alıyorum konu açtım arkadaşlar yardımcı olmaya çalıştı ama olmadı maalesef settings.php ve settings.bak.php yazılabilir yapamıyorum düzeltiyorum settings.bak tan alıp settings.php ye copy yapıyorum boşaldığı için.. ama tekrar 0 kb gösteriyor açıyorum içinde hiç bişey yazmıyor.. dosyaları 777 yapıyorum yine xxx olarak düzeliyor kendi kendine QueryString isimli dosyayı orjineli ile değiştir dediler değiştiriyorum bişey değişmiyor. ne yapmalıyım ben :SSSSSSSSS
"Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır 
Toprak,eğer uğrunda ölen varsa vatandır."

Restorasyon - Gece Görüş Dürbünü - Mimari Forum

hakan9318

çok teşekkür ederim çok lazmdı :)

kagan1243

smf sisteminiz bozuksa veya hatalı çalışıyorsa bu dosya ile onarabilirsiniz :)

engineer90

merhabalar...

bu ayarlari_onar.php yi ftpye attım ve denildiği gibi o dizine gidip tüm mavi linklere tıkladım ama sürekli 'Bazı ayarlar veritabanına kaydedilemedi. Lütfen veritabanınızı kontrol edin' gibi bir hata alıyorum ve siteme giremiyorum. siteyi kuralı daha bir kaç gün oldu pek bilgim de yok ne yapabilirim.

engineer90

bu 777 yapma olayı yani settings ve settings bak ları yazılabilir yapma nasıl yapılıyor. bi de öyle deneyim.

_ImmorTaL_

Çok Teşekkürler , biraz önceki aldıgım db hatasını düzenledi..

Gokhank001

sene1983

çok teşekkür ederim. çok faydalı bir dosya...

iagrbz

Arkadaşlar smf 1.1.13 kullanıyorum yeni bir tema yükledim.Temayı uygulayınca sadece yazılar çıkıyor resim vs. bişey yok ayarları onar ı dediğiniz gibi yaptım ama hala düzelmedi yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşşekkürler . . .

online63

Merhaba,
SMF ye yeni katıldım ve pek fazla bilgim yok bi tane forum sitesi açtım işte içerik düzenleme paket yükleme felan derken 2 yerde Veri tabanı Hatası alıyorum
1.si Veritabanı ve veriyi UTF-8'e dönüştür dediğimde

2.si ise adminden kategorilere gitmek istediğimde alıyorum

Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim Yardımlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar.

scr34m

Eline sağlık harzem sayende düzelttim sorunumu ;)

TuğKing

ya arkadaş erşey iyi güzel hoşta bu indirme linki nerde sinir küpü oldum ya

Emre A.

Quote from: TuğKing on June 24, 2011, 06:50:27 AM
ya arkadaş erşey iyi güzel hoşta bu indirme linki nerde sinir küpü oldum ya

* ayarlari_onar.php (19.99 KB  - Yükleme: 6905 kez.)

hemen altında duruyor zaten :)  ;)

kaptan_75

Azrail09

Merhabalar Ben Foruma Giriş yapamıyordum
Aşağıdaki konuda bunu açıkladım; http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=450907.0
Forumda biraz gezdim ve bu sorunlar için ayarlari_onar.php yi kullanan kişilerin olduğunu gördüm bende ayarları_onar.php yi ftp den /forum içine attım ve Ayarlari_onar.phpden yapılması gereken leri yaptım şimdi 2 sorunum var.

1. konudaki (Yukarıda linki var) hatayı almadan önce bir modifikasyon yüklemiştim Yanlış Yükleneceği halde devam et demiştim ve modifikasyonu yğklemişti :) Adı Language Button du sanırım. Aşağıda verdiğim resimde daha iyi anlayacaksınız.
2. sorun: Ben bu Language Button mod. unu kurduğumda Forum Temasının Üst Kısmında bi kod oluştu ; bende paket yöneticisinden modifikasyonu kaldırdım ancak bu kod gitmedi. Az önce Bakım Modundan çıkarmak için Ayarları_onar.php yi çalıştırdım ve şuanda siteye erişimim var ancak şöyle:

Yukarıda Bahsettiğim kod Forum Title sinin üstündeki kod. Birde yeni bir şey oluştu ayarları_onar.phpden sonra sanırım yüklediğim modifikasyonla ilgili .

Acil yardımlarınızı ve Yorumlarınızı bekliyorummm.

Gulyabani46

Arkadaşlar denilenleri yaptım ancak foruma giriş yapamıyorum 404 veriyor nedense?

akaewn

Emre_Sahin

Çok Teşekkür Ederim işime yaradı yaldız teme adresini yanlış seçdims anırım teme yokmuş gibi gösteriyo

yaziciservisi

Çok Teşekkür Ederim işime yaradı .
yaziciservisiadana.com.tr

Advertisement: