Problem s logiranjem u administracijski dio

Started by Excalibur!, September 09, 2006, 03:41:57 AM

Previous topic - Next topic

Excalibur!

Kako ne znam točno definirati problem opisat ću kako je do njega došlo (barem tako mislim).
Naime, od kada sam prešao na novi server (MySQL 5.0.22, PHP 5.1.4), obnovio Joomlu (1.0.11), SMF (1.1 RC3) i Orstiov most (1.1.6) kada želim pristupiti administratorskom panelu upisujući ispravnu lozinku izbaci mi grešku: "Vaša prijava je istekla tijekom pisanja poruke. Vratite se nazad i pokušajte ponovno."
Naravno, jedino što tada mogu jest odjaviti se potpuno i ponovno prijaviti da bih mogao ući u administratorski dio. Kada stisnem odjava prvi put izbaci mi novu grešku: "Provjera prijave nije uspjela. Pokušajte se odjaviti pa prijaviti, te onda pokušajte ponovno." tek kada stisnem odjava drugi put uspijem se odjaviti - nakon prijave mogu ući u administratorski dio, ali kako znate to traje samo toliko dok mi ponovno ne zatraži lozinku.
Sve u svemu ovo zaista nervira nakon nekog vremena, a i želja mi je ispraviti ovu grešku. Naravno, uvijek postoji mogućnost da isključim opciju dodatne provjere lozinke za ulazak u administratorski dio, ali to i sami autori SMF-a to ne preporučaju...

gog

Hm, da se nisu cookiji malo pošemerili pri seljenju na novi server?

Ili možda imaš cookie postavlje sa "ime-sajta", a nakon unosa lozinke te forum baca na "www.ime-sajta" ili obrnuto?

Excalibur!

Ako misliš na cookije u browseru i ja sam to pomislio pa sam izbrisao svaki njihov trag, ali...

Advertisement: