News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

SMF'de konu başlıklarını keywords'da gösterme

Started by SacmaliK, September 28, 2006, 12:43:53 PM

Previous topic - Next topic

woad.raider

saçmalık çok teşekkür ederim sanırım oldu...

peki bu rss nedir,tıkladııgmda bir dosya kaydet diyor index.bu durumu biraz açıklarmısın

bu arada benim konuların uzantısı html olarak değişmedi...bir yanlışlık yok değil mi?

SacmaliK

smfnin bi özelliği güzel bir özellik hem botlar için hemde opera yada ie7 kullananlar rss ile siteye giriş yapmadan yeni konuları okuma fırsatı bulurlar botlar içinde indexleme kaynağıdır dursun o orada kesinlikle faydalı

My Mods
Veoh Bbc Tag:here
Topic get Keywords:here
...

woad.raider

tamam da indirdiğim index te bazı üyelerin mail adresleri falan yazıyor...

woad.raider

neyse rss yi kaldırdım çünkü indiren kişi baya bir mail adresi alırdı...

rss sizde faydalı olur sanırım sitemap arşiv ve wap var.

teşekkür ederim saçmalık gerçekten büyük hizmetti bu...

SacmaliK

evt ziyaret ettim siteni olmuş ikiside şimdi yapman gereken beklemek :)
beklemek derken boş durma nekadar çok konu okadar fazla index demek

My Mods
...

woad.raider

yani konu açalım diyorsun ok yaparız sorun değil :)

bu arada ben bu sitemap falan baya tırsıyordum yapmaktan yani şunu google a tanıt bunu google a tanıt bilmediğimden işte tırsmıştım insan bilmediğine düşman :)

sayende rahatça oldu :)

çok teşekkür ederim,rss siz de oluyor bu iş dimi ?

bide hala söylemedin sendeki keyword yerine keyphrases var olayını ?

SacmaliK

oda açıklayıcı kelimeler topluluğu çok önemli bi husus değil olsada olmasada olur cinsten

My Mods
...

woad.raider

şimdi bana hala aynı sayıda arama bot u geliyor zamanla 20-30 tane mi gelecek diyorsun yani :)

valla çok sağol ya iki dakkada oldu sitemap zor iş geliyordu gözüme...

bu arada benim normal konular hala php li ?

DuygusaL

farketmez o Bana günde 200 tane geliyor arama botu :) zamanla gelir robots.txt at ftpye  

izmirli_

Quote from: Woad Raider on March 09, 2007, 09:44:23 AM
robots.txt nerde abi,o damı var :)

ya benim konular hala php uzantılı ???

özeline bak...

forumdenge.com

Wab da Türkçe karakterde hata veriyor nasıl düzeltilecek sorun yaratır mı yada...

Mesela :) Woad Raider in sitede

Aşağıdaki hatayı verdi...

http://www.forumsevdasi.com/forum/index.php/topic,3643.0/wap.html

QuoteXML sayfası görüntülenemiyor
XML girişi XSL stil sayfası kullanılarak görüntülenemez. Lütfen hatayı düzeltin ve Yinele düğmesini tıklatın veya daha sonra yeniden deneyin.

--------------------------------------------------------------------------------

Metin içeriğinde geçersiz karakter bulundu. 'http://www.forumsevdasi.com/forum/index.php/topic,3643.0/wap.html'; kaynağı işl...

<card id="main" title="YARI

Böyle Sadece türkçe karakterlerde veriyor sorun olur mu ki  :-\
www.forumdenge.com/forum
www.forumdenge.com

woad.raider

evet bu hatanın farkındayım ama bikaç sitede daha böyle oldugunu gördum fazla dikkate almadım.almam mı lazım acaba ??? :)

forumdenge.com

Bilmiyorum ki almamız mı lazım acaba :) sacmalığın sitede aynı sorun var birkaç yerde :S
www.forumdenge.com/forum
www.forumdenge.com

SacmaliK

yahu arkadaşlar tarayıcınızın xsl desteğinden kaynaklanan bi sorun dikkate almanız gerekmez onu google okusun yeter zaten ziyaretçileriniz için değil botlar içindir cep telefonu ile gezmeye çalışırsanız sorun felan olmayacağını görürsünüz imode cep telefonları için tasarlanmış yada ie7 ile pek fazla sorun yaşamazsınız :)

My Mods
...

woad.raider

saçmalık,arşiv e ve sitemap a tıklayınca en altlarda senin sitenin linki duruyor,onu kaldırabiliyormuyuz ?

woad.raider

eminmisin ? sen nerden biliyorsun kaldırma izni oldugunu,hem bana saçma geldi,bu bir modifikasyon değil mi? her modifikasyona link mi veriyorlar,biraz şaşırdım doğrusu.yeni farkettim bugün tıklayınca.saçmalık kendisi kaldırabilirsin desin kaldırıcam,yok kaldırma derse sitemapı arşivi toptan silicem...

saçmalığı bekliyorum...

woad.raider

SacmaliK

kaldırabilirsin tabiki ama her çeviride böyle şeyler olur

My Mods
...

DuygusaL

woad  raider iyi post arttırrmışsıN arka arkaya Hep gereksiz Hep gereksiz ;)

woad.raider

hatalısın,arada bir arkadaşın mesajı vardı onu silince benım mesajlarda kabak gibi kalmış ortada,ayrıca gayet önemli bi konuydu benim gündeme getirdiğim...gereksiz mesaj yok orda... benim mesajlarım gereksiz diyorsan da yanılıyorsun,bu mesajların yarısında kendi beklediğim yardımlar,yarısındada ettiğim ve etmeye çalıştığım mesajlar var.kaba ve azarlar gibi ''arama yap,şunu yap bunu yap'' bulursan mesajlarımda amenna ama yok...mesaj arttırmak için bişiler yazmak ise hiç aklıma gelmedi,böyle hiç düşünmemiştim,hatta ben 1000 mesaj oldugunda karışık sorunlar konusunda ''şuna bak bi halt bilmeden etmeden 1000 mesajım olmuş'' demiştim kendi adıma.bunu herkes yapamaz.sanırım ordan anlaşılıyor niyetim.sanki sophist member oldumda zengin mi oldum ?

yani hatalısın...düşünmeden yazmışsın hiç bakmıyodum konuya yeni gördum metalara bakmaya gelmiştim...

Advertisement: