Mesaj yollarken bu hata nerden kaynalklanıyor yardım edebilecek biri varmı?

Started by SacmaliK, October 02, 2006, 09:48:55 PM

Previous topic - Next topic

SacmaliK

Arkadaşlar birkaçgün öncesine kadar Forum sorunsuz ve düzgün bir şekilde çalışıyordu fakat birden mesaj yollarken hata mesajları almaya başladım Sorunun Sciptten kaynaklanacağını düşünerek yedeklediğim tüm dosyaları değiştirdim ama sorun buna rağmen devam etti sonra forumu baştan kurup hiç oynanmamış dosyalarla denedim hata aynen gene devam etti bunun üzerine hatanın veritabanında olabileceğini hesap ederek 2 hafta önceki aldığım yedeği yükledim ve halen devam ediyor hata sebebini bulamadığım içinde düzeltmem mümkün olmuyor neden kaynaklandığı konusunda fikri olan varsa yardım edebilirmi?  :-\

My Mods
Veoh Bbc Tag:here
Topic get Keywords:here
...

SacmaliK

My Mods
...

SacmaliK

My Mods
...

xfreex

SacmaliK

My Mods
...

ByGeCe

Soru Sormadan Once

www.devrekanim.com

Çözüme Katkin Yoksa Sorunlardan Bahsetme

suskunduygular

firefox ile dene bir explorerda bir sorun olabilir bir ara bende de vardı buna benzer bir sorun başka bilgisayarda denedim yoktu "internet explorer"i baştan kurmayıda deneyebilirsin

nasıl yaparım diyorsan eğer

win xp cd ni cdroma takıp aşağıdaki kodu çalıştıra kopyalayıp yapıştır ve çalıştır

rundll32.exe setupapi,InstallHinfSection DefaultInstall 132 %windir%\inf\ie.inf

umarım düzelir

Sindorf

Bu hataya default temasında da karşılaşıyor musun?

Not: Hesabını default temasına geçirdikten sonra, tarayıcı önbelleğini temizle ve de öyle bir dene. Ne olur ne olmaz diye söylüyorum bunu...

SacmaliK

valla arkadaşlar bu söylediklerinizin hepsini denedim ayrıca developerlerede ingilizce olarak derdimi anlattım kodlamada bi hata yok forumu yeniden kurup default temadada denedim aynı sorunu bikaç arkadaşta yaşıyor sanırım veritabanı ile alakalı bu rc3 olayına geçtikten sonra oldu bu ve tüm userlerimde aynı hatayı görüyor problem pcde olsa sadece ben görürüm :)

My Mods
...

Advertisement: