Pomoć s gumbima

Started by Hrvoje, October 12, 2006, 09:00:13 AM

Previous topic - Next topic

Hrvoje

Imam standardnu themu na forumu, kada sam promijenio theme nikad se gumbi ne bi pojavili na hrvatskom. Kako da promijenim izgled foruma i da imam gumbe na hrvatskom. Imam verziju 1.0.8.

Druga stvar je ta da ne znam staviti banner na svoj forum :( Kako se to radi?
forum je na stranici hxxp:www.positivaforum.com [nonactive]


Hvala

Excalibur!

1. Da bi imao dugmad na hrvatskom jeziku moraš promijeniti jezik i postaviti ga na hrvatski.
2. Probaj sa Ad Management mod-om - jedini problem je taj što on radi samo sa defaultnom temom.

Hrvoje

Hvala na odgovoru, ali to mi neće pomoći jer su mi na default temi gumbi u redu, ako promjenim temu onda imam problema sa gumbima. ;)

markonio

Kako ste preveli gumbe? Ručno (u nekom programu za grafiki) ili postoje nekavi specijalizorani programi za to?

Excalibur!

U kojem smislu imaš problema? Za svaki template moraš imati svoju dugmad. Dakle, ako koristiš temu koja koristi posebno napravljenu dugmad onda ih moraš napraviti i za hrvatski jezik inače će ti prikazivati samo slova...

Excalibur!

@markonio; pa obično postoji "source image" u PNG-u ili PSD-u pa onda uz pomoć Fireworks-a ili Photoshop-a prepraviš natpise...

Hrvoje

zaključak je taj da trebam nekog tko zna srediti forum. Ukoliko netko zna nek mi se javi. Htio bi promijeniti theme i dodati neke stvari, radi se o 1.0.8 forumu, meni će trebati dva mjeseca da naučim kako se s tim radi, a tolko nemam.
Hvala :(

BBC

Mislim da ti imas problem sa Modification.croatian.php file!

Prebaci u njega sve iz Modification.english.php pa prevedi sto ti treba pevesti.

Ni meni nije htjelo pokazivati gumbe dok to nisam uradio.

BBC

Znam da je stara tema ali moze pomoci nekom drugom.

Advertisement: