Obavezno upisivanje imena i prezimena kod registracije???

Started by Boxer2, October 31, 2006, 03:20:12 PM

Previous topic - Next topic

Boxer2

Dakle ima li tko taj mod možda, želio bi to uvesti kao pravilo
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

immortalis

sta ce ti to?
Svatko se moze krivo predstavit.. a i sta ako se netko ne zeli predstavit??

Boxer2

Imam katastrofalno loša iskustva s forumom kojeg vodim od hakiranja do svega i uopće mi ne znači ništa ako se netko ne želi predstavit i ne uđe zbog toga unutra.
Bilo je frajera koji su mi imali po 10ak nickova na forumu o tome se radi.
Samo želimo znati s kime imamo posla
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

v.d.

 potraži     Custom Profile Field Mod . samo definiraš ime polja i dali je ili nije obvezno :)

Boxer2

Našao i na 1.0.9  verziji mi ne radi, javlja da je prestara verzija foruma a nebi želio radit upgrade na rc3 dok ne izađe službena verzija.
Ima li pomoći
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

Bernard T.

Radi samo sa RC2 i RC3, a buduci da imam nekoliko zivih i vrlo aktivnih Foruma na RC3 (prije na RC2) mogu ti samo preporuciti da bez bojazni prijedjes na RC3 - SMF je poznat po tome da su čak i beta verzije mnogo stabilnije od final verzija mnogih drugih forumskih skripti  ;)
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Boxer2

E sad imam problem s upgrade-om, javlja mi da je našao neke stare podatke negdje u language-u ili temama, s sve iz novog paketa sam prebacio na server kako je i napisano, sve sam napravio po uputama i nemogu
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

Bernard T.

Quote from: Boxer2 on November 19, 2006, 03:05:01 PM
E sad imam problem s upgrade-om, javlja mi da je našao neke stare podatke negdje u language-u ili temama, s sve iz novog paketa sam prebacio na server kako je i napisano, sve sam napravio po uputama i nemogu

budi konkretan s opisom problema...
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Boxer2

Evo konkretnog problema

The upgrader found some old or outdated files.

Please make certain you uploaded the new versions of all the files included in the package.
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

Boxer2

SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

Advertisement: