Kako podesiti kod postavljanja postova ?

Started by JohnyNS, November 01, 2006, 10:38:28 AM

Previous topic - Next topic

JohnyNS

Cini mi se kao totalno pocetnicko pitanje , ali opet , savladao sam mnogo toga u smf-u ali ne kontam kako da podesim da kad clan postavi post ne bude vracen na naslovnu stranu foruma vec da mu se prikazu svi postovi na temi sa njegovim ? Jel to moze u smf ?

JovanT

Једнократно се може подесити приликом писања поруке. Под "додатним опцијама" постоји "Врати се на ову тему." која ради посао.

На дуже стазе, потребно је изменити профил. У профилу, под "Подешавања изгледа" постоји опција "Врати се на тему након слања." која ће учинити да дотична опција приликом слања теме буде увек укључена. И у администраторском панелу вероватно постоји опција да се ова опција подеси за све чланове али ме сада мрзи да је тражим  ;).

JohnyNS

 Da , to u profilu sam nasao , to mi je ok........... Ali ja bi da namestim u administratorskom panelu da tako bude automatski za sve clanove ,a to nikako da nadjem  ::) , ne znam ni da li moze  :P

U svakom slucaju hvala ti na odgovoru i pomoci  :D

MarkoWeb

Admin panel / Postavke trenutnog izgleda / Izmeni primarne specifične postavke za člana.

JohnyNS


Koristim smf 1.1 RC3 i  Izmeni primarne specifične postavke za člana kod mene nema  :(    ili ja jednostavno to ne vidim  >:(

MarkoWeb

Admin / Themes and Layout / Reset Options / Reset default (guest) options for this theme

;)

Advertisement: