News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Problem sa moderatorima

Started by Herr Kaufmann, November 07, 2006, 11:41:22 AM

Previous topic - Next topic

Herr Kaufmann

Ovako, koristim verziju 1.0.7. i događa mi se sljedeće - odaberem board management, te stavim usera XY za moderatora na YX podforumu. No, kada otiđem u edit membergroups, grupa koja je predviđena za moderatore nema prikazanog tog usera kao moda, već i dalje piše broj te grupe "n/a". Također, kad se logiram na forum sa tim istim nickom XY, i otiđem na podforumu koji je predviđen da taj nick moderira, nemam nikakvih dodatnih opcija iako su one postavljene (tipa lock/split itd), već mi se sve pokazuje isto kao i prije - tj. kao da sam običan user.

zlocka

da, tak i kod mene, oni mogu uređivati svoj podforum, al ih nema na popisu grupe Moderator
ako im želiš dat neke dodatne opcije, napravi novu grupu Moderatori.

dominantus

Predloženo rješenje je ok i ja sam otvorio novu grupu nazvao ju moderato i iskonfigurirao dopuštemnja i ok je

Farmacija

Prilicno glupo napravljeno u smfu... Takodje je problem dati grupi ljudi npr moderator moderatorske dozvole na celom forumu odjednom
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

Bernard T.

SMF daje dvije opcije dodjeljivanje prava :
- Po grupama
- Po forumuma (tj. točnije bi bilo Po rubrikama)

Ne slažem se da je glupo,baš naprotiv - vrlo je korisno samo se treba malo bolje upoznati s obje opcije i prepoznati prednosti i mane jednog i drugog pristupa. Opcije koje se nude za određivanje prava su vrlo moćne, daleko iznad drugih forumskih skripti.

Još jedna opcija skriva se u Korisnici > Dozvole > Postavke > Omogući napredne po-forumu postavke - ako ukljućite tu opciju za svaku ćete rubriku moći sa Globalnih postavki prebaciti na Lokalne, a dalje istražite sami ... ;)
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Farmacija

Kako se daju dozvole po grupama? mislim na moderatorsku grupu.
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

Advertisement: