Ad Management Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 09, 2006, 04:43:43 AM

Previous topic - Next topic

4LP3RUZ1

kafasını duvara vuran bir smiley vardı, onu koydurtacam bu siteye

o linki ben sildim, çünkü dosya orada değil.

İLK MESAJI OKUYUN! OKUMAZSANIZ BULAMAZSINIZ

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=125782.msg839782#msg839782
Frozen frogs are back :(

maltepeli

Ben bu modu kurdum ve çok memnunum. Yanlız bişe fark ettim... Üye girişi yapmılmadığı zaman reklamlar gösterilmiyor. Yani ziyaretçiler reklamları görmüyor? Bunun nedeni nedir, ayarlarda bulamadım. Bu sefer forumu aratmadım:P sory:D

SMF 1.1 kullanıyorum ve default tema. Ad Managementta son sürüm...

xmRipper

birisi adam gibi biyere upload edebilirmi bunu.. aktivasyon gelmedi..

Flexstar

Quote from: alperuzi on December 05, 2006, 02:18:06 AM
Quote from: neonmurat on December 04, 2006, 07:01:18 AM
üye olduk ama dosyayı halen göremedim ben
Quote from: saubjk on December 04, 2006, 05:40:39 PM
Link kaldırılmış...

kaldırmışlar oradakini editlemişler.Bi [nofollow] tekrar link koyabilecek insanevladı varmı acaba

4LP3RUZ1

Lütfen kendinizi rezil etmeyi bırakıp biraz okumayı öğrenin.

Ayrıca hayır, modifikasyon yazarının kendi isteği doğrultusunda dil dosyaları sadece kendi sitesinden yayınlanacaktır.

T@LH@

Ya arkadaslar ben bu modu sorunsuz olarak kurdum admin panelinde butun ayarlarını görebiliyorum ve etkinlestirdim ancak forumda reklam modu calısmıyor :S  hicbir yerde ayarladığım reklamlar cıkmıyor neden acaba ?

ByGeCe

üye izinlerinde reklamları görebilir yaptın sanırım degilmi

Soru Sormadan Once

www.devrekanim.com

Çözüme Katkin Yoksa Sorunlardan Bahsetme

devedikeni

ben kurdum dilber mc de de çalıştırdım. googl adsena kabul etse reklamları koyucam :D

donick

kardes bunu bana 1.1 final colatesi_v3 temasına gore yapabilecek babayigit varmı

maltepeli

Quote from: ByGeCe on December 11, 2006, 01:42:39 PM

ByGece çok teşekkürler mod içinde kullanımı kısaca anlatan bi yazı olmadığı için tahmin etmemiştim. ben bi haftadır reklam yaınladığımı sanıyorum sadece ben görüyormuşum:D:D:D

ByGeCe

Quote from: maltepeli on December 12, 2006, 10:49:57 AM
Quote from: ByGeCe on December 11, 2006, 01:42:39 PM

ByGece çok teşekkürler mod içinde kullanımı kısaca anlatan bi yazı olmadığı için tahmin etmemiştim. ben bi haftadır reklam yaınladığımı sanıyorum sadece ben görüyormuşum:D:D:D

önemli degil herzaman

Quote from: donick on December 12, 2006, 10:27:20 AM
kardes bunu bana 1.1 final colatesi_v3 temasına gore yapabilecek babayigit varmı

manuel kurman gerekecek olmayan dosyalarıda defulttan alabilirsin

Soru Sormadan Once

www.devrekanim.com

Çözüme Katkin Yoksa Sorunlardan Bahsetme

AmoN

Manual olarak kullandigim temaya yukledim uye izinlerinde reklamları göreiblmeleri için çıkan iki kutuyada tıklıyorum ama goremiyorlar ne yapabilirm teşekkürler.. ilgili dosyaları ekliyorum

woad.raider

bisi sorcam,ben bu modu kurdum da nası aktif hale getircem panelin neresinden,yada elimdeki bir reklam kodunu bu mod a nası uygulayacağım,soruya soruyla cevap verdim ama kusura bakma bilmiyorum...hazır konu açılmışkende sorayım dedim

AmoN

selam ben direk paketle yukleyemedim 1.1.rc3 kullanıyorum ama temam 1.0 teması
ancak sitem için daha ideal bir tema yok

manual olarak kurdum baştan sona bende admin panelinde forum sçenekleri sunucu ayarlari fln varya onların altında çıktı reklam yönetimi olarak. belki sende forum seçneklerinde ayrı bir sekme olarak çıkmış olabilir.

banner adresini tıklanınca hangi sayfanın açılacagını v.s. html olarak front page / dreamweaver gibi bir programdan kodu alıp bu modulde reklam ekle diyerk ilgili kutuya yapıştırıyorsun bannerın yayınlanmış oluyor

ben 3 farklı alanda istiyorum sayfa ustunde en altta ilk mesajdan sonra... bunlar için herşey tamam ama sadece admin görebiliyor üye izinlerinide ayarladım nedenini anlamış değilim

ۧRu

ya ben yükledim ekliyorum kodu bişy deişmiyoo  :( :(

4LP3RUZ1

panelde kendi sayfası vardır, ordan reklam kodlarını ekleyebilirsin
Ayrıca reklamları görmesini istediğin kişiler ve/veya grupların izinlerini de ayarlaman gerekiyor.

ۧRu

Quote from: alperuzi on December 14, 2006, 04:32:41 AM
panelde kendi sayfası vardır, ordan reklam kodlarını ekleyebilirsin
Ayrıca reklamları görmesini istediğin kişiler ve/veya grupların izinlerini de ayarlaman gerekiyor.

tmm yaptım zaten adminim bana gözükür heralde panelde çıkıo giriyorum kodu ekliyorum anasayfada görünsün diyorum ama malesef olmuo ekliyo hatasız oluyo ama banner gözükmüo

reyes

<iframe>Sen!!</iframe>   

İçimdeki Şeytanın ensesindeyim

_MeRt_

İzinlerden reklamları görebilsin sekmesine dikkat et  8)

woad.raider

ya usta,ben kurdum dil dosyasınıda attım panelde bulamıyorum ya kendi sayfası oluşmamış nerye girmiş olabilirki,yada yuklemedemi hata yaptım dicem sorunsuz yukledım...

Advertisement: