News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Ad Management Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 09, 2006, 04:43:43 AM

Previous topic - Next topic

binner

modu yükledim.. hiçbir problem çıkmadı..
fakat sonra mod ayarlarını yapacak bağlantı bir türlü çıkmadı..
dili ingilizce yapıp baktım mod ayarları için bir link var..

ads.turkish-utf8.php olarak tekrar default tema içine gönderdim.

dili türkçe yaptım. ancak ondan sonra mod ayarları için link geldi..

ingilizce yapıp tekar türkçe yapın belki bu sorunun aynısını yapanlar içinde düzelir.

J@soN^BourNe

http://www.smfads.com/forums/index.php?topic=480.msg2370#msg2370

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=255

modun sahibi jerm bugün bişeyler eklemiş moda.kategoriler,alt bölümlerin altında reklam göstermeler gibi.yeniden yüklyecez anladığım kadarıyla. dil dosyasını napacaz,oda düzenlendimi yeniden

J@soN^BourNe

Quote from: J@soN^BourNe on January 12, 2007, 03:24:13 PM
http://www.smfads.com/forums/index.php?topic=480.msg2370#msg2370

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=255

modun sahibi jerm bugün bişeyler eklemiş moda.kategoriler,alt bölümlerin altında reklam göstermeler gibi.yeniden yüklyecez anladığım kadarıyla. dil dosyasını napacaz,oda düzenlendimi yeniden
şimdi b en burada bir soru sordum. sanki burası Ad Management Türkçe Destek kategorisi değilmiş gibi yöneticilerin cevap vermedi.
Zaten sizden bir hayır gelmiyeceğini tahmin ettiğim için birde jerm'e sordum.
Jerm şu bizim türkçe dil dosyasını almak için sitesine üye olmak zorunda olduğumuz vatandaşa.bakın ne cevap verdi.
Quote from: J@soN^BourNe on January 12, 2007, 03:26:58 PM
jerm kardeş. bugünki güncellemen dil dosyasınada yansıdımı
Quote from: J@soN^BourNe on January 15, 2007, 01:17:10 PM
Quote from: jerm on January 12, 2007, 03:28:56 PM
I only understand english.
madem türkçe cevap veremiyorsun. ne diye türkçe dil dosyasını burada yayınlıyorsun biladerim. Turkish SMF Support bölümü duruken.

bana diyoki ben sadece ingilizce anlarım.verdiğim cevap yukarıda.
adama kızamadımda. hiç olmazsa tenezzül edip cevap verdi,her ne kadar yanlış iş yapıyorsada.

Bizim modlar onuda yapmıyorlar.habire kendilerine ters gelen mesajları sil babam sil
bakalım ne olacak bu işin sonu.

4LP3RUZ1

Bu kadar saçma birşey hayatımda duymadım, güncellemek istiyorsan güncellersin, sonra eksiklikler çıkarsa belirtirsin. Adama Türkçe pm atıp cevap bekleyene kadar iki dakkada kendin halledersin. Her soruna anında cevap istiyorsan git ücretli ve birebir destek veren bir sistem kullan.
Frozen frogs are back :(

J@soN^BourNe

saçmalayan sensin. adamı koruyacağına türk üyeleri ni korusana. sen nerenin modusun.anında cevap değil 3 gün bekledim.hem o adam orda türkçe dil dosyası yayınlıyorsa banada türkçe cevap verecek.
bu paralı sistem işinin yakında kokusu çıkacak zaten.
kimse uyumuyor ok
Quote from: alperuzi on January 15, 2007, 01:28:13 PM
Bu kadar saçma birşey hayatımda duymadım, güncellemek istiyorsan güncellersin, sonra eksiklikler çıkarsa belirtirsin. Adama Türkçe pm atıp cevap bekleyene kadar iki dakkada kendin halledersin. Her soruna anında cevap istiyorsan git ücretli ve birebir destek veren bir sistem kullan.

mersindost

Quote from: J@soN^BourNe on January 15, 2007, 01:35:02 PM

adamı koruyacağına türk üyeleri ni korusana. sen nerenin modusun.anında cevap değil 3 gün bekledim.hem o adam orda türkçe dil dosyası yayınlıyorsa banada türkçe cevap verecek.

Bu Konuda Hak Veriyorum Sana. Nedense Türklere Gelince Bazı Şeyleri Zorlaştırıyorlar.Anlamış Değilim Halen.Neden Böyle Oluyor.Daha Öncede Gördum.English de.Adamlar Sorgusuz Sualsiz Hemen Konuda Veriyor Linkleri.Neyse Hadi Hayırlısı.Bakalım Ne oLACAK Bu SMF ni Gelecegi
I Am Simple Machines Hero, Because I LOVE Simple Machines

reyes

ama oradaki konu sayısıyla buradaki konu sayısını bi karşılaştır.Bu kadar soruya anında cewap geliyoo.En azından coguna cewap geliyo.Bence sikayetci olacak bi durum yok...

<iframe>Sen!!</iframe>   

İçimdeki Şeytanın ensesindeyim

herro

bende  kurdum bütün secenekler cıktı  reklamın nerde  görünseniini istiyorsun falan ama hiçbir  yerde gözükmüyor  her yeri işaretledim :)  neden  nerde  yanlış yaptım arkadaşlar

forumdenge.com

Quote from: herro on January 20, 2007, 08:07:36 AM
bende  kurdum bütün secenekler cıktı  reklamın nerde  görünseniini istiyorsun falan ama hiçbir  yerde gözükmüyor  her yeri işaretledim :)  neden  nerde  yanlış yaptım arkadaşlar

defult da gözüküyor sadece... Diğer temalara manuel kurman gerekli...
www.forumdenge.com/forum
www.forumdenge.com

jagatai

Biri söylesede türkçeyi orjinal sitede düzeltseler bazı yerlerde açıklamalar bomboş :S

woad.raider

olmuyor işte arkadaş,yüklüyorum ads.turkish.php yi mod türkçe panelde görunmuyor büyük bi boşluk oluyor onun yerinde.ingilizce yaptınmı görünüyor...

jagatai

bende diyorum ki ingilizcesi iyi bir arkadaş siteye yazsalarda düzeltseler veya bana ne yazmam gerektiğini söyleyin ben yazayım ;)

jagatai

tamam ben onun forumuna yazacağım zaten bu tr yamasını son versiyona göre düzenle diye ama ingilizcem yetmiyor :D

05_mustafa

ben sorunu çözdüm rc3 kullandıgım management modunu 1.1.1 e uyarladım süper türkçe olarak çıkıyor isteyen varsa pm atsın veriyim burda yayınlarsam olmaz yasaktır

woad.raider

ben bişiler yazdım sözkonusu siteye inşallah biraz bi ders alır jerm arkadaşımız.en önemli modlardan biri için bizi burda kıvrandırıyor...

jazzci86

Ya Ben Bu jermmidir ne halttır o herifin sitesine üye oldum ama bir turlu aktivasyon kodu gelmedi... Kise Demesin junk ta falandır diye oraya da gelmedi... Allah aşkına nasıl cozum bulacaz buna elinde bulunan biri varsa ozelden bağlantıya gecelim bari. LÜtfen rica ediyorum...
Sürümüm 1.1.1 lütfen bekliyorum dil dosyasını hatta varsa son surumunu...

Cok TEşekür ederim. şimdiden

izmirli_

Quote from: jazzci86 on February 01, 2007, 09:47:53 AM
Ya Ben Bu jermmidir ne halttır o herifin sitesine üye oldum ama bir turlu aktivasyon kodu gelmedi... Kise Demesin junk ta falandır diye oraya da gelmedi... Allah aşkına nasıl cozum bulacaz buna elinde bulunan biri varsa ozelden bağlantıya gecelim bari. LÜtfen rica ediyorum...
Sürümüm 1.1.1 lütfen bekliyorum dil dosyasını hatta varsa son surumunu...

Cok TEşekür ederim. şimdiden

evet aktivasyon kodu gelmedi bende mecbur rc3 için olanını 1.1.1 e uyarlananı kullanıyorum...

scanzone

bymetinay

ya burda reklamları koyuyorum ama sadece ben görüyorum başkaları göremiyo nası ya :S

forumdenge.com

Quote from: bymetinay on February 09, 2007, 05:48:19 AM
ya burda reklamları koyuyorum ama sadece ben görüyorum başkaları göremiyo nası ya :S

Üye izinleri reklamları görebilir seceneklerini herkez için ver...
www.forumdenge.com/forum
www.forumdenge.com

Advertisement: