News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

SMF Arcade Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 11, 2006, 02:35:18 AM

Previous topic - Next topic

woad.raider

contra yı sakın indirme başka siteye yönleniyor oynatmak için...

woad.raider

bırak abi bırak,5 tane oyun indirdim 5 ide çalışmadı,ben böyle işe artık sövmekten başka bişey yapmam

kelkun

Quote from: imazy on April 28, 2007, 09:22:17 AM
bu arcade için mario falan yokmu ya :D
Quote from: ghg on April 28, 2007, 09:11:04 AM
Quote from: woad raider on April 28, 2007, 08:42:19 AM
ya elinde yeni oyun olan bir allah ın kulu dosyayı ekte versin feleğim şaştı oyun aramaktan millet eklemiş prince of persia yı falan ben hala snake oynatıyorum :(
http://www.pnflashgames.com/
http://www.ibpdownloads.com/
http://www.v3arcade.com/forums/products.php

aomeroglu

arkadaşlar peki smfarcade'de turnuvalar nasıl düzenleniyor

woad.raider

gungorahsap

UTF8 SMF 1.1.12  Kullanıyorum, Aylardır Arcade'yi  kuramamıştım.
Arcade 2.0.7  Fouma Yüklemeden  önce Zipli Klasörü Açıp, Tüm Dosyaların Encoding Ayarını  Dreamweaver ile  utf8 Yaptım, Sonunda Hatasız Kurulum Gerçekleşti.

kelkun

Quote from: aomeroglu on May 01, 2007, 01:09:35 PM
arkadaşlar peki smfarcade'de turnuvalar nasıl düzenleniyor
eski versionda wardi

matematik

Quote from: alperuzi on November 13, 2006, 04:23:23 AM
Arkadaşlar, arcade modifikasyonunda biraz saçmalık var şu anda. Türkçe dil dosyası veriyorlar, ancak modifikasyonun içinde de Türkçe'ye çevrilmesi gereken bazı satırlar var. Bu yüzden bir yama yayınladım, ilk mesajın ekinden indirip kurabilirsiniz, yani yapacağınız:
1) Modifikasyonu kurun
2) Dil dosyasını atın
3) Yama paketini kurun
Sonuçları yazın.

1 - mod ftp ye yükleniyor uygula diyince sayfa görüntülenemiyor, yani hata vs.. yok bildigimiz bos sayfa cikiyor .. admin panelinden yükledim ..

2 - linktekileri indirdim sagol

3 - yama paketi nerede ben göremedim :(

alpaslan20

selam ya bende yaptim fakat Adminde görünüyo. ama resimleri çikmiyor. index.templatede yoktu verdiğiniz kod bende calender in üstüne koydum  .. ama ana sayfada görünmüyor .oyunlar yüklü..   ben paketi kurdum ve index.tampleteyide düzelltim dil dosyalarini editledim. acaba napmam lazim

woad.raider

senin sorunun dil dosyaları tam yüklenmediği zaman yaşanan sorun olmalı,tekrar gözat derim...

matematik

Quote from: woad raider on May 09, 2007, 02:26:11 PM
senin sorunun dil dosyaları tam yüklenmediği zaman yaşanan sorun olmalı, tekrar gözat derim...

biraz daha acik yazar misin tam anlamadim, tam olarak izlenen yol, nedir ? yama paketi nerede?

tesekkürler

woad.raider

doğru söylüyorsun daha ayrıntılı anlatmalıydım ;)

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=126184.msg1028372#msg1028372

şu linkin ekindeki dosyaları indirip kullandığın temanın languages klasörü içerisine atmalısın

yalnız,modifications.turkish.php zaten olmalı,indirdiğin modifications un içindeki kodları kendi modifications.turkish.php deki en alttaki <? kodunun üstüne eklemelisin...

matematik

cok tesekkürler woad raider ..

cyberxghost

benim sitede bu hatayı Games/ klasörü yazılabilir değil ve chmod başarısız oldu. Lütfen elle yazılabilir yapın. diyor ben chmod yaptım ama oyunnu gene yuklemedi  neyapa bilirim?

woad.raider

host la görüşebilirsin.dosya izinleri ile ilgili...

nacidilsiz

arkadaşlar 1,5 saattir uğraşıyorum kurmayı başardım.1.1.2 kullanan arkadaşlar dil dosyalarını utf8  e dönüştürün  yoksa olmuyor.
iyi oyunlar.

matematik

Quote from: nacidilsiz on May 11, 2007, 02:43:57 PM
arkadaşlar 1,5 saattir uğraşıyorum kurmayı başardım.1.1.2 kullanan arkadaşlar dil dosyalarını utf8  e dönüştürün  yoksa olmuyor.
iyi oyunlar.

o zamanda temanizda sorun cikabilir Tr karekterlerde ben UTF-8 sifir foruma dahi kurdum burada da cok cözüm sordum cözüm bulunamadi  utf8 her temada saglikli calismiyor mesajlarda degil temanin yazi karekterlerini bozabiliyor.. bilgi olsun .. ayrica öyle pat diye admin panelinden utf8 yapmak da tavsiye edilmiyor.. sorun olabiliyormus, olmaya bilir de sansiniza kalmis..

woad.raider

utf-8 e çevirmek şart değil arkadaşlar yanlış yapmayın.standart dil de kurulum sorunsuz oluyor.kurulumun aşamalarını çok iyi takip edip uygularsanız sorunsuz kururlumu yapabilirsiniz.utf-8 i karıştırmayın...

nacidilsiz

yok hocam  ilk önce hiç bir ayarı ellemden kurdum dediğiniz karakter bozulmaları oluştu sonra aklıma bir yazıda okuduğum utf 8 e çevirme konusu geldi denedim gayet güzel çalışıyor.
fakat bu skorları kaydetme muhabbeti ni ayarlayamadım nasıl olcek acep.bu arada temadaki tek sorun yazıların normalden bir iki punta büyük görünmesi oda önemli değil.

matematik

Quote from: nacidilsiz on May 12, 2007, 11:16:47 AM
yok hocam  ilk önce hiç bir ayarı ellemden kurdum dediğiniz karakter bozulmaları oluştu sonra aklıma bir yazıda okuduğum utf 8 e çevirme konusu geldi denedim gayet güzel çalışıyor.
fakat bu skorları kaydetme muhabbeti ni ayarlayamadım nasıl olcek acep.bu arada temadaki tek sorun yazıların normalden bir iki punta büyük görünmesi oda önemli değil.

hangi yaziyi okudun.. link verir misin?

Advertisement: