News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

SMF Arcade Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 11, 2006, 02:35:18 AM

Previous topic - Next topic

nacidilsiz

okuduğum yazı bu modla ilgili değildi. link veremiyorum konu silinmiş .yazı smfturk forum sitesindeydi ve ufak ip uçları veriyordu,moderatör arkadaş ta utf 8 ile ilgili bir yazı yazmıştı oradan.

ararat

arkadaşlar ben kurdum hiçbirşey olmadı. Paketleri yükledikten sonra herhangi birşey yapmamız gerekiyor mu? cevaplarınız için tşk..

ataman55

UTF 8 Yapmayın...
tavsiyem... bozulabilir forumunuz...

woad.raider

Quote from: ararat on May 13, 2007, 04:43:52 PM
arkadaşlar ben kurdum hiçbirşey olmadı. Paketleri yükledikten sonra herhangi birşey yapmamız gerekiyor mu? cevaplarınız için tşk..

türkçe dosyalarını uygulamamız gerekiyor.ilk mesajı dikkatli takip ederseniz gerekenler yazıyor...

prens_nefret

arkadaşlar hiç sorunsuz kurdum fakat admin panelindeki ve üye izinlerindeki alanlar boş çıkıyor.yardımcı olabilir misiniz?

matematik

Quote from: prens_nefret on May 22, 2007, 08:18:50 AM
arkadaşlar hiç sorunsuz kurdum fakat admin panelindeki ve üye izinlerindeki alanlar boş çıkıyor.yardımcı olabilir misiniz?

default temaya uygulanan kodlari kendi temandakilere uygulamalisin..

mesela örnegin: default temada display.template.php dosyasina kod uygulanmissa (ki bunu modu uygularken anlarsin sana sunlar degisecek bunlar eklenecek diye mesaj verir) iste o degisimleri kendi kullandigin temanin icindeki display.template.php de uygularsan sorun kalmaz.. bu sekilde tüm xxx.template.php leri kontrol et düzelt.. admin.turkish.php ye de bak, ondan da olabilir.. yani default tema klasöründeki admin.turkish.php yi mod kurmadan önce ve sonra olarak karsilastir eklenen kodlari bul ve kendi temandaki admin.turkish.php  ye uygula..

collapse

ya beyler herşeyi güzel kurdumda bir tek Anasayfa'da ''Oyun'' diye yer çıkmadı onu nasıl ekliyoruz :D

xxxkaanxxxx

Yaw Hiçç Bi Yerde Bişe Çıkmadı Linki Nsl Oluyo Acaba ???

Nome

Ben kurdum lakin oyunlarda skor kaydetmiyor bunu nasıl hallederim?
Oyun Monitor Gaming [nofollow] Ankara Yurtlar [nofollow] Pes2009 [nofollow]

bbTURK

aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bi sorun yaşıyorum yardım eder misiniz

bu görünümü nasıl düzeltirim

woad.raider

Quote from: collapse on May 23, 2007, 04:26:44 AM
ya beyler herşeyi güzel kurdumda bir tek Anasayfa'da ''Oyun'' diye yer çıkmadı onu nasıl ekliyoruz :D

arkadaşlarım,konuyu iyi takip etmiyorsunuz,çoğunuz buton çıkmıyor ayar çıkmıyor panelde boşluk var falan filan diyorsunuz çünkü türkçe dosyaları atmamışsınız.ilk mesajı düzgün takip etmemişsiniz,tekrar göz atın ilk mesaja ve söylenen herşeyi yapın.eksiğiniz dil dosyaları,alperuzi orada ''geçici olarak bu linktedir'' demiş dil dosyaları için o linke gidin.

bbTurk sen dilber in standart butonlarından birinin kodlarını kullanarak oyun butonunu değiştireceksin...

Wade1992

Ben Games klasörüne oyun attım.

Gamepack1 zipli dosyayı Games klasörüne direk gönderdim.

Ama bunları nereden çalıştıracağım ve benim oyun sayfası bozuk

http://www.kralfrm.org/index.php?action=arcade

woad.raider

ben bir bozukluk göremedim.sadece yüklü oyun yok.yönetici panelinden oyun paketini aktifleyeceksin.

Wade1992

Birde ben oyunu oynayamıyorum

Oturum Kontrolü yapılıyor  yazıyor sonra bir şey yok

Gurup izinlerinden herkesin iznini açtım :(

woad.raider

tekrar tekrar dene oluyor bazen öyle.olmazsa phpmyadmin den tabloları onar bir kez arcade tabloları onarılırsa belki olur.o da olmazsa oyunları sil tekrar yükle...

Wade1992

phpmyadminden onardım
sonra hep oyna tuşuna bastım yaklaşık 20 kez olmadı

olmadı

yeni oyun yükledim onlarda olmadı :( :(

resimler hala çıkmıyor önizleme resimleri

sonra resimdeki gibi o dediğim yeri nasıl kaldırabilirm.

woad.raider

doğru ya niye daha önce aklıma gelmedi,default dışındaki temalara kurarsan çok normal böyle sorunlar.manuel kurulum lazım sana...

Wade1992

Quote from: woad_raider on May 27, 2007, 01:25:24 PM
doğru ya niye daha önce aklıma gelmedi,default dışındaki temalara kurarsan çok normal böyle sorunlar.manuel kurulum lazım sana...

Nerden bulabilirim manueli ?

Nome

Quote from: Nome on May 24, 2007, 04:16:01 PM
Ben kurdum lakin oyunlarda skor kaydetmiyor bunu nasıl hallederim?
24 saat geçtiği ve üzerine mesaj yazıldığı için tekrar sorma ihtiyacı duydum skorlarım kaydedilmiyor oyun sebepli olmadığını biliyorum çünkü localhost ta forumlarda kaydediyor ama internette kaydetmiyor ...
Oyun Monitor Gaming [nofollow] Ankara Yurtlar [nofollow] Pes2009 [nofollow]

Advertisement: