SMF Arcade Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 11, 2006, 02:35:18 AM

Previous topic - Next topic

ararat

Quote from: Wade1992 on June 02, 2007, 06:33:01 AM
yaptım olmadı

[email protected] ekleyin ben size bir üyelik vereyim admin oolan girip bakın ya ama lütfen çözün şu sorunumu lütfen :(
şefim senin host linux mu yoksa windows mu ?

Yağız...

Yanlis Yapiyor.Icinden Cikanlari Atiyorum avoider.swf ve avoider.gif Var.Onlari Direk Hicbir Klasore Koymadan Aticaksin

ararat

nerde olursa olsun dosyalara yazılabilir özelliği vermek gerekiyor.  admin panelinde paket kurulacaksa admin paneli<< paketler <<seçenekler << tüm dosyaları yazılabilecek şekilde yapılandır << değişiklikleri kaydet. bu aşamadan sonra admin paneline dosyayı upload edebilir. ben de yeni kurdum herhangi bir hatayla da karışlaşmadım. eğer farklı bir yol varsa öğrenmek isterim. Manuel kurulum hariç tabiki :)

ararat

tamam o zaman kolay gelsin size...

woad.raider

2.0.8 kurmuş,onu kaldırıp 2.0.7 kuruyoruz.benimki 2.0.7 oldugu için bunu yapıyoruz.2.0.8 hiç kullanmadım.bakalım sorun verecek mi...

Yağız...

NoPasaran

ben neden hiç merak sarmadım acaba arcedeye :)
kralkartal.net SMF 2.0.8

Wade1992

ya alperuzzi bana manuel kur demişti ordan kurdum yedekleri nereye koydum bulamadım şimdi kaldırdım

Serhat abi dosyaları kaldırdım.

ama 2.0.7 sürümünü bulamadım.Buraya koyabilir misiniz ?

woad.raider

Wade1992

Abi msndeyim.

Who ve index.template hata verdi.

index.template hep veriyor buton yüzünden ona uygun buton yaparız ama who yu manuel kuruyorum.

Wade1992

ALLAH rrazı olsun Serhat abi yapıverdin

arkadaşlar 2.0.7 sürümünü yükledik oldu çalışıyor

tekrar çok teşekürler :)

woad.raider

wade,ziyaretçiyken oynayamıyorum,giriş yapınca oynuyorum,bunun sebebini anlayamadım,üye izinlerinde ziyaretçiler için ayarıda çektim ama olmuyor.bide senin panelde yüklenen oyunları aktifleme diye bir kısım yok.bunların sebebi ne hiç anlayamadım...arkadaşlar bilen varsa söylesin lütfen hala sorunlar var...

Wade1992

abi sen izinleri verdikten sonra benk aldırdım sanırım :D

ben kim verdi acaba adiye geri çektim ziyaretçilerin oynamasını istemiyorum oyun

woad.raider

ben geri verdim şimdi.neyse kaldır sen.peki kimler oynayacak oyun ?

Wade1992

Üyeler , sonra işte gidior admine kadar sadece ziyaretçiler yok

birde ben yeni bir oyun paketi yükleyeceğim zaman gamepack2.zip birde klasör olarak göndercem değilmi Games Klasörüne

woad.raider

evet öyle olmak zorunda çünkü panelinde yüklü oyunları aktifle diye birşey yok ???

Wade1992

Abi oyunları moderatörler oynayamıyor.

Yani bende moderatör diye ayrı bir rütbe var.Biliyorsundur bölüme atayınca üyeyi orada yeşil diğer yerlerde üye renginde görünüyor.Bu yüzden 2. bir moderatör rütbesi yaptım.İşte üyeye moderatörlük verince oyunları oynayabiliyor ama bölüme atayınca oyunlar oynanamıyor.oynanabilecek oyun yok bu hatayı veriyor.

neden acaba ?
Aynı şey deneme moderatörlerdede var.

Üyeyi bölüme atayınca moderatör olarak oyunları oynayamıyor. :(

Yağız...

Ilk Mesajda Yazilan En Sondaki Seyi Oku.

Advertisement: