SMF Arcade Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 11, 2006, 02:35:18 AM

Previous topic - Next topic

husooz

Dediğin bir kaç swf den oluşan dosyaların yüklenmesi biraz daha değişik. gamedata isimli bir klasör daha var diğer swf dosyalarını içinde bulunduğu klasör ile birlikte gamedata nın altına atıyorsun. Online olarak ise şu anda öyle bir özellik mevcut değil. Başka yerlerden oyun alma olayı ise eğer smf forumlarından alırsan ve eğer oyun içinde gerekli düzenlemeler yapılmış ise skor gönderebilirsin. Ama farklı oyun sitelerinden oyun alırsan skor gönderemessin sadece oyunu oynayabilirsin.. örn kraloyun daki oyunlarda skor gönderemessin.

Bu arada unutmuşum ibp oyunlarında da skor gönderebilirsin..

Ama dersenki ben bazı oyunları çok beğendim ve onlarıda editlemek istiyorum o biraz profesyonelliğe giriyor. Flash bilginin olması gerekli ve birazda yasal sayılmıyor. Ama bir çok oyun zaten kolay olmasada google de arayınca editlenmiş olarak bulunabiliyor.

defall

ultimade arcade ten bioyun indirdim smf için değil heralde kraloyun tarzı 10-15 swf dosyası vardı gamedata altına attım klasör şeklinde olmadı içinden bir swf(game.swf) yi çıkarıp games klasörüne attım oyun açılıp bi yerde kalıyor oynanmıyor. Bunun sebebi smf için tasarlanmamış olması mı? Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim, tabi modlarımızı da.

husooz

Elindeki oyunu gönder birde ben bakim. Belki başka bir çalışma mantığı vardır. Ama ben şu ana kadar çalışmayan pek fazla oyun görmedim. Oyun çalışır sadece skoru gönderemessin. Oyunu upload et biryere bende bakıp ona göre cevap vereyim sana.

neoplan06

'arcade_list' Teması Yüklenemiyor yüklenemedi diyor ben çöl ateşi rc3 kullanıyorum buradaki arcade modu yüklediğimde bu hatayı verdi gözünüzü sevem bir yardım edin

vahapayzet

selam arkadaşlar ben indirdim mod u yükledim panelden..tema oalrak yebb grey kullanıyorum..başarılı olarak yüklendi ama :S başka ne yapılacak :D adresi ney :D sadece paket kurdum başka ne yapıcam  

GeBZeLi

bu modu dılber mc ye gore uyarlıcak bırı varmı arkdşlar lutfen ya :(
[nofollow]

vahapayzet

Quote from: GeBZeLi on February 01, 2007, 04:39:08 PM
dilber mc için manuel anlatım var :D :D

da ben napicam arkadaşlar modülü indirip, sorunsuz kurdum paketlerden...bundan sonra napiim :D

husooz

Sorunsuz kuruldu ise tek yapman gereken bir buton oluşturmak. Dilberi hiç kurmadım tam olarak nereye hangi kodu koyman gerekir bilmiyorum. Tek yapman gereken şu linkte bir buton oluşturmak. Eğer çok zorlanırsan butonlardan birini editle. Mesela yardımı değiştirebilirsin.

http://www.xxxxxxxxx.com/forum/index.php?action=arcade bu linke kendi adresini yaz bakalım oyun bölümüne girmesi gerekli.

vahapayzet

http://www.anilarlatarih.org/forum/index.php?action=arcade  ama böyle..ne buton var ne de bişi

peki nerden koordine edicez // oyun ekleme felan

neoplan06

Çöl Ateşi V3 için uyarlasanız yaw dilimde tüy bitii söyleye söyleye

GeBZeLi

Quote from: vahapayzet on February 02, 2007, 01:20:13 AM
Quote from: GeBZeLi on February 01, 2007, 04:39:08 PM
dilber mc için manuel anlatım var :D :D

da ben napicam arkadaşlar modülü indirip, sorunsuz kurdum paketlerden...bundan sonra napiim :D

Kardeş nerde var :S ben ne zamandan berı arıom bulamıom bı tane buldum default temaya gore kendı temamdakı dosyalarda uyguladım olmadı  bi Link verırmısn kardeş acaip lazım bu bana ya lUtfen yardm şimdiden tşkrler..
[nofollow]

GeBZeLi

Arkdşlar modu temaya gore çvrdm dokumanlra baktm..Her neyse ama ayarlar bolumunde yazılar yok :S alttakı resımde gorunuor bı yardm edın lutfen nedendır :S

[nofollow]

GeBZeLi

Arkadaşlar bunu çozdumde yenı bı sorun var oof oof

Resımde de goruldugu gibi oyunlar çıkmıyo nedendır ? :)

Oyunlara gırıyorum tıklıyorum oyuna sonra oyunun açılması lazım ama açılmıyor flash player da yukledım..

Modu dilber mcye gore çevırmıştm..Acaba sorun nerede olabılır yardım edın lutfen :)
[nofollow]

jaws

Quote from: husooz on January 29, 2007, 02:45:13 PM

Buradan modu indir öncelikle.
http://www.smfarcade.info/index.php?action=tpmod;dl=item126

Aşağıda türkçe dil dosyasıda mevcut onu language klasörüne atıyorsun sonra yine modification.english den smfarcadeye ait satırları modification.turkish e kopyalayacaksın.

Arkadaşım gerçekten teşekkürler defalarca yaşadığım sorunu tek seferde  çözümledim. Bence smf 1.1.1 kullanıyordanız bu arkadaşın dediği
ne kulak verın anında görüntü yani oo kadar..  

Empyrium

2.0.6 Modifications.turkish dosyasi ektedir.

neoplan06

arkdaşla rhiç bana cevap vermiyonuz çöl ateşi için arcade mod varmı artık ücrret karşılığı dicem kimse cevap vermiyo

husooz

Quote from: neoplan06 on February 06, 2007, 12:51:02 PM
arkdaşla rhiç bana cevap vermiyonuz çöl ateşi için arcade mod varmı artık ücrret karşılığı dicem kimse cevap vermiyo

Mod bütün temalar için yapılabilir. Sen nasıl bir sorun yaşıyorsun? Benim temamlada uyumlu değildi ben sadece ana menüye bir buton ekledim.  

Empyrium

versatility 2 beige temasina kurdum ben az once?
temayla ilgili problemleri nasil yasiyorsunuz anlamiyorumki :S?
aciklayici bir sekilde anlatirsan eger yardimci olabilirim sanirim.

Empyrium

Arcade 2.0.6 için türkçe dil dosyaları !
Arcade.turkish.php %100 tamamlandı.
Modifications.turkish.php %100 tamamlandı.

Dosyalar ektedir.

Link olarak =>
http://www.anarsist.net/Arcade.turkish.zip [nofollow]
http://www.anarsist.net/Modifications.turkish.zip [nofollow]

neoplan06

çöl ateşine eklediğimde modu açılmıyo arcade list temaası yüklenemiyo diyo ve bomboş çıkıyo sayfa bunu uyarlaya bilen varsa çok sevimnirimn

Advertisement: