News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

SMF Arcade Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 11, 2006, 02:35:18 AM

Previous topic - Next topic

kalpazan41

inş inş..ama yeni bişi daha var oyunlarla ilgili..bi test ediym dedim..oyunu oynatıyo ama tam game over olup submit dediğimde şunu söylüyo

Bir hata meydana geldi!
Oyun bulunamadı

bi de şu var :D sadece oynlaru tıklayınca şu çıkıyo::
yani bunun içinde oyunlar olması gerekmiyomu..oyunlar sonda kalıyo orda da çerçevesi kalıyo:

kalpazan41

siteyi ing çevirdğim zaman arcade butonuda çıkıyo..yani oyunlar ve arcade ikiside oluyo..nasıl düzelticez bunu... senide yoruyoruz ama..kusura bakma...

ghg

index template ini buraya koy :S

kalpazan41

ok...işte burda..

ghg

ektekini dene bi :(

kalpazan41

eyw..düzeldi...sende olmsan yandık ;D

yeni sorunlarda görüşmek üzere ;D  

kalpazan41

son bişi ;D oyunları tıklayınca altında kutucuğu çıkmıyo..diğerleri gibi kutucuk içinde değil.. onu yapabilrmiyiz ;D

ghg

nasil ya anlamadim :S resim goster

kalpazan41

işte resim geldi..resmler herşeyi ne güzel anlatıyo yaw..görsel anlatım çok güsel ;D

ghg

kalpazan41

woad.raider

kalpazan tam olarak anlamadım ama umarım yardımcı olurum,

bende oyunlar diye bir butonla yapmıştım arcade yi ama baktım yardım ile ara butonu arasında anlamsız bir boşluk oluştu bunun sebebi arcade nin yazısının çıkmadını boşluktu.

bende oyunları arcade diye değiştirdim ve kendi yerine koydum,butonlar arasında anlamsız boşluklar falanda kalmadı bilmiyorum ilgisi var mı :P

kalpazan41

dediğin şey doğrudur..ama şimdilk böyle kaldı..bakalım nolck;D

şimdi tek bişey kaldı;D o da admin panelde arcade görünmüyo..ayar yapcğm zaman dili ing çevirip öyle yapıyorum..admin panelinde türkçesi var mı?

ghg

woad.raider

iyide bunlar 2.0.6 için,bizde 2.0.7 kurulu...

ghg

o kadarinida siz dusunun artik ben elimden gelen yardimi yaptim :S

kalpazan41

Quote from: ghg on February 26, 2007, 11:07:59 AM
o kadarinida siz dusunun artik ben elimden gelen yardimi yaptim :S

ben onları attımda türkçe olmadı ;D 2.07 kurulu...zaten pek ayar çekmiyorum kalsın böyle..zararı olmz heralde...

woad.raider

kalpazan sende oyunlara giridğinde,

[arcade] [statics] mi yoksa [ ] [statics]  mi?

kalpazan41

bunu mu diyosun kardeş???
eğer buysa resmdeki gibi bende..

woad.raider

aynen öyle,bunu düzeltelim ya orda normalde arcade yazıyor olması ve tıklandıgında oyun listesine göturuyor olması lazım ama statics e bastıktan sonra orası geçersiz bir yer oluyor düzeltmek lazım,ta yukardaki arcade den dönuyoruz şuan oyun listesine,ayıptır ya :D

Advertisement: