CAfe forum

Started by kopmania, November 19, 2006, 07:31:01 AM

Previous topic - Next topic

kopmania

Uzivaj u skijanju dok mozes

Mile


kopmania

Uzivaj u skijanju dok mozes


kopmania

sta se nista ne vidi
Moras da se registrujes da bi video forum
Uzivaj u skijanju dok mozes

Robi052

Quote from: kopmania on November 19, 2006, 01:49:28 PM
sta se nista ne vidi
Moras da se registrujes da bi video forum

:) .. ja u principu izbjegavam takve forume. Što da se registriram a ne znam ima li što zanimljivo za mene. Ja se koristim time da neregistriranim gostima omogučim da pregledavaju forum, ali da ne mogu pisati po njemu. Onda se ljudi napale na neki post i registriraju  ;) .... to mi se pokazalo uspješnijim od toga da ih prisiljavaš na registraciju da bi pogledali šta ima.

kopmania

Quote from: MojPortal on November 19, 2006, 02:05:17 PM
Quote from: kopmania on November 19, 2006, 01:49:28 PM
sta se nista ne vidi
Moras da se registrujes da bi video forum

:) .. ja u principu izbjegavam takve forume. Što da se registriram a ne znam ima li što zanimljivo za mene. Ja se koristim time da neregistriranim gostima omogučim da pregledavaju forum, ali da ne mogu pisati po njemu. Onda se ljudi napale na neki post i registriraju  ;) .... to mi se pokazalo uspješnijim od toga da ih prisiljavaš na registraciju da bi pogledali šta ima.

Evo poslusacu te ugasi cu opciju da se moras registrovati al cu videti kako mi ide.  tako
Uzivaj u skijanju dok mozes

mariopazi

lijepo  ;D

i jedno pitanje jel imas ovaj prijevod na srpski SMF 1.1 RC3  u ASCI (Ne UTF8 )- treba mi za moj forum -trazim mjesecima... ako imas okaci ovdje . Zahvalan.

kopmania

NE znam sta ti znaci ovo Asci. Ajde videcu negde da nadjem prevod na srpski. Ja nisam celokupan preveo ostao je admin panel i jos par stvarcica
Uzivaj u skijanju dok mozes

mariopazi

ma nije mi admin bitan...bitno mi je samo dio vidljivi za clanove da bude ok..

a da ti pojasnim kakav mi treba prevod evo ovaki http://www.simplemachines.org/download/index.php?languages;lang=croatian

drugi po redu odozgo znaci samo srpski i ne UTF 8 ...

Postoji tu na smf forumu (srpski dio) ali samo UTF 8 prevod .

Kod mene je cijela forum baza u latin_swedish_ci - zato mi treba i prevod ne utf 8

kopmania

A akako ovde da ti postavim kad nema atachmenta
Uzivaj u skijanju dok mozes


Robi052


Advertisement: