Hide Tag Special Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 13, 2006, 01:38:45 PM

Previous topic - Next topic

caglaruzun

Ben bişe Sormak istiyorum acaba link gizledigimizde resim gözüküyor ya açılıncada resim gösterebilirmiyiz örnegin Link Kapalı Mesaj yazın die bi resim , açılıncada Link Açılmıştır Tebrik Ederiz die bişe yapabilirmisiniz acaba?

www.bumec.net | Paylaşım Platformu
www.simsturkiye.com | Türkiyenin Sims Fan Sitesi

Çıkladayı

süpersiniz hocam saolun takır takır çalışıyor...
tıklayacaksan bekleme yok okuyacaksan başka kapıya www.sanalahiret.com

eemre61

sağol da ben kurdum olmadı 1.1.2 için hangisini kurmam lazım
www.forumbeyaz.com
www.gonulkervani.org satılıktır iletişim:pm

www.karedenizliyiz.biz hepinizi bekleriz.

NOVATURK

NOVATURK

Ben Bu Smf Forumu Sevmeye BaşLadım.

erkamsa

Display.template doyasında hata oluyor bende daha doğrusu belirtilen satır bende değişik.

nedeni ise mesajı çerçeve içine almak için daha önceden değiştirmiştim o satırı.

Başka bi yolu var mı bunun acaba??

Olması gereken kod:
<div class="post"', $message['can_modify'] ? ' id="msg_' . $message['id'] . '"' : '', '>', $message['body'], '</div>', $message['can_modify'] ? '

Bendeki kod:
<div class="post"', $message['can_modify'] ? ' id="msg_' . $message['id'] . '"' : '', '><table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%" id="table1">
[nofollow]

Wade1992

HideTagSpecial127.zip sürümünü kurdum

paketi yüklerken hiç hata  vermedi!

Yeni konu aç dedim Sakla diye tuş falan çıkmadı ?

ne yapacağım ?

Yağız...

Tus Cikmiyor.Onun Icin "Description" Isimli Bolumu Incele ;)

erkamsa

Quote from: erkamsa on May 30, 2007, 07:01:15 PM
Display.template doyasında hata oluyor bende daha doğrusu belirtilen satır bende değişik.

nedeni ise mesajı çerçeve içine almak için daha önceden değiştirmiştim o satırı.

Başka bi yolu var mı bunun acaba??

Olması gereken kod:
<div class="post"', $message['can_modify'] ? ' id="msg_' . $message['id'] . '"' : '', '>', $message['body'], '</div>', $message['can_modify'] ? '

Bendeki kod:
<div class="post"', $message['can_modify'] ? ' id="msg_' . $message['id'] . '"' : '', '><table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%" id="table1">

benim problemime çözüm getirecek yok mu acep???
[nofollow]

Plus

" alt="" border="0" />

böyle çıkıyor sinir oldum yaf  bu hatayu nasi gidereceğiz

adu

cinciali

Selam. Artık sormak için burası doğru yerdir umarım. Hide Tag 124 ü Smf 1.1.2 forumuma kurdum. Gayette güzel çalışıyor lakin linkin oldugu sayfada hiçbir uyarı mesajı vermiyor zaten bende uyarı değil de bir resim çıkmasını istiyorum. Alperuzzi kardeş Forum seçeneklerinden onu ilgili yere yazarak yada çıkacak resimin hedefini oraya yerleştirerek bunun yapılacağını söylemişti. Forum seceneklerine giriyorum Hide Tag la ilgili olan yerlerde hiç bir şey yazmıyor. Öncelikle bunu nasıl düzeltebilirim?

Asıl Amacım şudur:

Mesaj yazmayana şu resmin görünmesini;
cevap yazana da otomatik bu resmin görünmesini istiyorum.

Nasıl yapabilirim.
Link Değişimi İçin PM atınız:
<a target="_blank" title=" AOF, Açık Öğretim Fakültesi, AÖF SORU BANKASI, AÖF SINAV SORULARI, AÖF SINAV SONUÇLARI, AÇIKÖĞRETİM SINAV SORULARI, BÜTÜNLEME SONUÇLARI, VİZE, ARA SINAV, 2007 FİNAL SORULARI, 2007, Grammar, KPSS, ÖSS, 2008 BÜTÜNLEME ÇIKMIŞ SORULAR, Açık Öğretim Fakültesi Bilgi Paylaşımı Sitesi, Learning English, Kurtlar Vadisi Pusu" href="http:// www.aofbankasi.com/smf/index.php " style="text-decoration: none"><font color="#FF0000" face="Microsoft Sans Serif"> Www.Aofbankasi.coM </font></a>

Yağız...

1-Teman Nedir?
2-127 Versiyonunda Var O Dedigin Sey.

cinciali

Suan kullandığım tema Cölateşi_v3

söyledikleriniz üzerine hide tag 127 i kuracağım bakalım ne olacak

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Dostum Hide Tag 127 i kurdum ama değişiklik yok. Bi de forum seceneklerindeki ayar tablosu neden boş buna cvp bulamadım

bkz. http://img488.imageshack.us/img488/5016/hataaoh9.jpg
<a target="_blank" title=" AOF, Açık Öğretim Fakültesi, AÖF SORU BANKASI, AÖF SINAV SORULARI, AÖF SINAV SONUÇLARI, AÇIKÖĞRETİM SINAV SORULARI, BÜTÜNLEME SONUÇLARI, VİZE, ARA SINAV, 2007 FİNAL SORULARI, 2007, Grammar, KPSS, ÖSS, 2008 BÜTÜNLEME ÇIKMIŞ SORULAR, Açık Öğretim Fakültesi Bilgi Paylaşımı Sitesi, Learning English, Kurtlar Vadisi Pusu" href="http:// www.aofbankasi.com/smf/index.php " style="text-decoration: none"><font color="#FF0000" face="Microsoft Sans Serif"> Www.Aofbankasi.coM </font></a>

Yağız...

Themes/colatesi_v3/languages/Modifications.turkish.php'i Ac ve ?>'den Once Ekle
$txt['hide_Titel'] = 'Hide Tag Special Ayarlarý';
$txt['hide_MUIswitch'] = 'MUI SWITCH - $txt[\'hide_hiddentext\'] Dil dosyasýndaki otomatik yazýyý kullansýn mý?<br /><span class="smalltext">Diðer ayarlar iptal edilir sadece bu yazý kullanýlýr. Bu kod index.turkish.php içindedir.</span>';
$txt['hide_hiddentext'] = 'Gizli içerik için sadece yazý kullan';
$txt['hide_adminshouldsee'] = 'Adminler mesajlarý görsün mü?';
$txt['hide_autounhidegroups'] = 'Bazý gruplara gizli mesajlarý otomatik göster.<br /><span class="smalltext">Herbirini virgül ile ayýrýn "," (Mesela ID 2, Global Moderatorler içindir ve þu þekilde yazmalsýnýz birden fazla grubu; 2,4,5 gibi)</span>';
$txt['hide_minpostunhide'] = 'Gizli içeriðin görülmesi için üyenin en az mesaj sayýsý';
$txt['hide_minpostautounhide'] = 'Üyenin mesaj sayýsý bu sayýdan fazla ise otomatik olarak gizli içerik açýlsýn.<br /><span class="smalltext">"0" bu seçeneði iptal eder</spam>';
$txt['hide_hidecontentimages'] = 'Gizli içerik için resim linki yaz<br /><span class="smalltext">Eðer boþ býrakýrsanýz yukarýdaki gizleme yazýsý kullanýlýr.<br />Eðer resim dosyasý eklemek istiyorsanýz þu þekilde dosyanýzýn ismini düzenleyin Örnek: http://www.smfturk.net/turkishhidden.gif olarak forumunuzun ana dizinine yükleyin.</span>';
$txt['hide_unhidecontnetimage'] = 'Gizli içerik açýldýktan sonra gösterilecek resim linkini yaz.';
$txt['hide_onlyonetimeinfo'] = 'Gizleme bilgilerini sadece mesajýn sonunda göster.';
$txt['hide_noinfoforguests'] = 'Ziyaretçilerin gizli içeriði görmemesi için resim veya yazý ekleyin.';

Themes/colatesi_v3/languages/index.turkish.php'i Ac ve ?>'den Once Ekle
$txt['hide_hiddentext'] = 'Bu mesajda gizli içerik var. Lütfen cevap yazýnýz.';

4LP3RUZ1

Temalarda ekstra metin satırları kullanmadıkça /languages klasöündeki dosyaların kopyalarını bulundurmamak lazım. Bazı arkadaşlar bunu yaptığı için birçok modifikasyon o temada çalışmıyor gibi gözüküyor.
Frozen frogs are back :(

cinciali

site aşağıdaki uyarıyı vermiş bi kullanıcıda nedendir acaba. Bu modla alakası var mıdır?

Under Construction

The site you are trying to view does not currently have a default page. It may be in the process of being upgraded and configured.

Please try this site again later. If you still experience the problem, try contacting the Web site administrator.

--------------------------------------------------------------------------------

If you are the Web site administrator and feel you have received this message in error, please see "Enabling and Disabling Dynamic Content" in IIS Help.

To access IIS Help
Click Start, and then click Run.
In the Open text box, type inetmgr. IIS Manager appears.
From the Help menu, click Help Topics.
Click Internet Information Services.

Advertisement: