News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Hide Tag Special Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 13, 2006, 01:38:45 PM

Previous topic - Next topic

4LP3RUZ1

Frozen frogs are back :(

erkamsa

Quote from: erkamsa on June 02, 2007, 04:45:20 AM
Quote from: erkamsa on May 30, 2007, 07:01:15 PM
Display.template doyasında hata oluyor bende daha doğrusu belirtilen satır bende değişik.

nedeni ise mesajı çerçeve içine almak için daha önceden değiştirmiştim o satırı.

Başka bi yolu var mı bunun acaba??

Olması gereken kod:
<div class="post"', $message['can_modify'] ? ' id="msg_' . $message['id'] . '"' : '', '>', $message['body'], '</div>', $message['can_modify'] ? '

Bendeki kod:
<div class="post"', $message['can_modify'] ? ' id="msg_' . $message['id'] . '"' : '', '><table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%" id="table1">

benim problemime çözüm getirecek yok mu acep???

Yardım edecek birisi yok mu acaba???
[nofollow]

cinciali

Quote from: ghg on June 07, 2007, 09:42:37 AM
Themes/colatesi_v3/languages/Modifications.turkish.php'i Ac ve ?>'den Once Ekle
$txt['hide_Titel'] = 'Hide Tag Special Ayarlarý';
$txt['hide_MUIswitch'] = 'MUI SWITCH - $txt[\'hide_hiddentext\'] Dil dosyasýndaki otomatik yazýyý kullansýn mý?<br /><span class="smalltext">Diðer ayarlar iptal edilir sadece bu yazý kullanýlýr. Bu kod index.turkish.php içindedir.</span>';
$txt['hide_hiddentext'] = 'Gizli içerik için sadece yazý kullan';
$txt['hide_adminshouldsee'] = 'Adminler mesajlarý görsün mü?';
$txt['hide_autounhidegroups'] = 'Bazý gruplara gizli mesajlarý otomatik göster.<br /><span class="smalltext">Herbirini virgül ile ayýrýn "," (Mesela ID 2, Global Moderatorler içindir ve þu þekilde yazmalsýnýz birden fazla grubu; 2,4,5 gibi)</span>';
$txt['hide_minpostunhide'] = 'Gizli içeriðin görülmesi için üyenin en az mesaj sayýsý';
$txt['hide_minpostautounhide'] = 'Üyenin mesaj sayýsý bu sayýdan fazla ise otomatik olarak gizli içerik açýlsýn.<br /><span class="smalltext">"0" bu seçeneði iptal eder</spam>';
$txt['hide_hidecontentimages'] = 'Gizli içerik için resim linki yaz<br /><span class="smalltext">Eðer boþ býrakýrsanýz yukarýdaki gizleme yazýsý kullanýlýr.<br />Eðer resim dosyasý eklemek istiyorsanýz þu þekilde dosyanýzýn ismini düzenleyin Örnek: http://www.smfturk.net/turkishhidden.gif olarak forumunuzun ana dizinine yükleyin.</span>';
$txt['hide_unhidecontnetimage'] = 'Gizli içerik açýldýktan sonra gösterilecek resim linkini yaz.';
$txt['hide_onlyonetimeinfo'] = 'Gizleme bilgilerini sadece mesajýn sonunda göster.';
$txt['hide_noinfoforguests'] = 'Ziyaretçilerin gizli içeriði görmemesi için resim veya yazý ekleyin.';

Themes/colatesi_v3/languages/index.turkish.php'i Ac ve ?>'den Once Ekle
$txt['hide_hiddentext'] = 'Bu mesajda gizli içerik var. Lütfen cevap yazýnýz.';

Dostum dediğin gibi yaptım. Ama forumu oldugu gibi aşağı kaydırıp kodlar yukarda görünmeye başladı aşağıdaki gibi. Kodlarda problem varrrr

bkz: http://img514.imageshack.us/img514/5360/adszqe7.jpg
Link Değişimi İçin PM atınız:
<a target="_blank" title=" AOF, Açık Öğretim Fakültesi, AÖF SORU BANKASI, AÖF SINAV SORULARI, AÖF SINAV SONUÇLARI, AÇIKÖĞRETİM SINAV SORULARI, BÜTÜNLEME SONUÇLARI, VİZE, ARA SINAV, 2007 FİNAL SORULARI, 2007, Grammar, KPSS, ÖSS, 2008 BÜTÜNLEME ÇIKMIŞ SORULAR, Açık Öğretim Fakültesi Bilgi Paylaşımı Sitesi, Learning English, Kurtlar Vadisi Pusu" href="http:// www.aofbankasi.com/smf/index.php " style="text-decoration: none"><font color="#FF0000" face="Microsoft Sans Serif"> Www.Aofbankasi.coM </font></a>

Yağız...

cinciali

<a target="_blank" title=" AOF, Açık Öğretim Fakültesi, AÖF SORU BANKASI, AÖF SINAV SORULARI, AÖF SINAV SONUÇLARI, AÇIKÖĞRETİM SINAV SORULARI, BÜTÜNLEME SONUÇLARI, VİZE, ARA SINAV, 2007 FİNAL SORULARI, 2007, Grammar, KPSS, ÖSS, 2008 BÜTÜNLEME ÇIKMIŞ SORULAR, Açık Öğretim Fakültesi Bilgi Paylaşımı Sitesi, Learning English, Kurtlar Vadisi Pusu" href="http:// www.aofbankasi.com/smf/index.php " style="text-decoration: none"><font color="#FF0000" face="Microsoft Sans Serif"> Www.Aofbankasi.coM </font></a>

Yağız...

Msn Destek Vermiyorum!Ayrica Ben Emin Degilim :D

cinciali

Quote from: ghg on June 07, 2007, 03:52:44 PM
Msn Destek Vermiyorum!Ayrica Ben Emin Degilim :D

Yardımların için teşekkur ederim. Ayrıca msn den destek ver die yazmadım onu. Belki biri halime acırda derdime derman olur die yazmıştım. Uğrastırdım seni hakkını helal et.

mafiaridvan

ya ben resmi atamadım lütfen yardım edin

erkamsa

Quote from: erkamsa on June 02, 2007, 04:45:20 AM
Quote from: erkamsa on May 30, 2007, 07:01:15 PM
Display.template doyasında hata oluyor bende daha doğrusu belirtilen satır bende değişik.

nedeni ise mesajı çerçeve içine almak için daha önceden değiştirmiştim o satırı.

Başka bi yolu var mı bunun acaba??

Olması gereken kod:
<div class="post"', $message['can_modify'] ? ' id="msg_' . $message['id'] . '"' : '', '>', $message['body'], '</div>', $message['can_modify'] ? '

Bendeki kod:
<div class="post"', $message['can_modify'] ? ' id="msg_' . $message['id'] . '"' : '', '><table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%" id="table1">

benim problemime çözüm getirecek yok mu acep???

Yardım edecek birisi yok mu acaba???

arkadaşlar bu 3. yazışım eğer bunu bi çözümü yoksa söyleyin ben boşuna beklemiyeyim...
[nofollow]

mafiaridvan

ya o resim i nere atıyoz benimkide 2 oldu ben kurdum gizliye aldığımda diğer üyelere bu msj gizli diye bir şy demiyor bom boş görüyor :S:S:S

4LP3RUZ1

@mafiaridvan
resmi nereye koyman gerektiği yazıyor, herhalde sen göremiyorsun, ilk mesajı okudun mu?

@erkamsa
en kolayı çerçeve içine alma olayını geri alıp (silip) sonra bu modu kurduktan sonra tekrar kurman. Manuel kurmaya kalkarsan ikisi de birbirine karışır.

antitezz

ekteki yama nerde ustalar bulamadım..  aşağıdaki türkçe yama paketini kurun diyor ya yama paketi nerde.. cahilliğime verin valla bulamadım :(

4LP3RUZ1

yama falan yok artık, kusura bakmayın, o satırı kaldırmayı unutmuşum :)

antitezz

Quote from: alperuzi on June 10, 2007, 08:22:49 AM
yama falan yok artık, kusura bakmayın, o satırı kaldırmayı unutmuşum :)
yav bende diyorum herhal ben bulamıyom :)
peki şimdi asıl sorun.. ben bir yıldan fazladır kullanıyorum siteyi.. rc3 den 1.1.2 ye geçtik sakla modu gitti.. şimdi hepsini [hide] diye çevirmeden [sakla] yı kullanmanın bir yolu nedir.. yardım için şimdiden teşekkürler..

4LP3RUZ1

en kolayı PMA üzerinden tüm [sakla] [/sakla] komutlarını hide ile değiştirmen.

Yağız...

Ilk mesaji güncellerseniz sevinirim.alperuzi ve Elmacik degil ben çevirdim.(150 sürümünden itibaren.)Yönetici Panelinden Forum Seçenekleri degil.Yönetici Panelinden Mesajlar ve Konular sekmesi altinda.

4LP3RUZ1

güncellendi, ancak bu cümledeki: "alperuzi ve Elmacik degil ben çevirdim" tonunu beğenmedim. Sonuçta ilk çeviren Elmacık'tı, onun üzerine ben eklemeler yaptım. Sonra çıkıp "bunu ben çevirdim" demedim. Elmacığın da ismini tüm dosyalarda ve burada bıraktım. Bu yüzden ismin ufak kalacak :)

Sonuçta önemli olan çevirinin olması ve kaliteli olmasıdır.

Yağız...

zorlu52

vay bende yaptım oldu sagolasın be kardeş

zorlu52

güzel paylaşım ya mende manuel yapmaya çalışıyodum :D çok sagolasınız

Advertisement: