News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Hide Tag Special Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 13, 2006, 01:38:45 PM

Previous topic - Next topic

abdull@h

arkadaşlar siteme hide tag modunu kurdum yanlız hide tagının bbc kodunu eklemek istiyorum post.template.phpye ama orada bbc kodları yok ben hide tag bbc nere koyacağım

Yağız...

Quote from: abdull@h on May 15, 2009, 03:57:43 PM
arkadaşlar siteme hide tag modunu kurdum yanlız hide tagının bbc kodunu eklemek istiyorum post.template.phpye ama orada bbc kodları yok ben hide tag bbc nere koyacağım
http://www.simplemachines.org/community/index.php?action=dlattach;topic=32954.0;attach=88404

abdull@h

çok teşekkür ederim yağız abi hal ettim

DNA27

Fatal error: Cannot redeclare template_edit_hidetagspecial_settings() (previously declared in /users/site/www/forum/Sources/Load.php(1956) : eval()'d code:1487) in /users/site/www/forum/Sources/Load.php(1956) : eval()'d code on line 2078

Bir problem vardı kaldırdım tekrar yükledim bu hatayı alıyorum ..
sebebi nedir acaba

Admin panelinde hata
Sevda Gelmişse başa artıq kıvırmak boşa sen git o sefdanın arkasından koşa koşa

Yağız...

ManagePosts.php dosyasına eklenen kod iki kere eklenmiş.

DNA27

ok. düzelttim Saol yağız manuel olarak kaldırdım Allah razı olsun
Sevda Gelmişse başa artıq kıvırmak boşa sen git o sefdanın arkasından koşa koşa

godm

bilasdem

hide tag kurdum burda bir sorunum yok

Enable auto add [hide][/hide] on new topics: bunu seçtim

Boards for auto hide hidden content on new topic.:    kategorileri sectim bundan

başka hiç bir ayar yapmadım ondan sonra mesaj yazdığımda  tüm mesajı kapatıyor oysa ben sadece linklerin ve resimlerin üye olmayanların görmesini istemiyorum
şu an localde çalışaçağım

Yağız...

Diğer konuda zaten cevabınızı vermiştim. Yaptığınız iki ayarı kaldırın.

bilasdem

kaldırayımda yağız ben her yaptığım linkleri hide tağın içine alayım ama kullanıcılar ne yapacak her üye olana link veriyorsan bunu bu şekilde vereceksin diyemezsinki

Yağız...

Gülü seven dikenine katlanır ;) Uğraşırım ancak sonuca ulaşabilir miyim bilmiyorum.

Düzenleme:
Şunu deneyin:

../Sources/Post.php dosyasinda bulun:
$newTopic = empty($_REQUEST['msg']) && empty($topic);

Sonrasina ekleyin:
if ($newTopic && preg_match('~^(http|https|www)~', $_POST['message']))
{
$modSettings['hide_autohidefirstpost'] = explode(',', $modSettings['hide_autohidefirstpost']);
if (in_array($board, $modSettings['hide_autohidefirstpost']))
{
if(!hideTagExists($_POST['message']))
$_POST['message'] = '[hide]'.$_POST['message'].'[/hide]';
}
}

Enable auto add [hide][/hide] on new topics seçeneğini kaldırın ama diğer seçeneği aynen bırakın. Hata verebilir, denemedim(regex ile aram iyi değil...).

bilasdem

yağız apache de biraz sorunum var onu düzeltir düzeltmez hemen bakacağım evdeki elektirikler gitti geldi apacheyi bir daha çalıştıramadım aşağıdaki hatayı alıyorum anlarsan bir bakarmısın konu dışı olduğunu biliyorum ama rica

tr.org.pardus.comar.python.Exception: Unable to start: apache2: Syntax error on line 213 of /etc/apache2/httpd.conf: Cannot load /usr/lib/apache2/modules/mod_access.so into server: /usr/lib/apache2/modules/mod_access.so: cannot open shared object file: No such file or directory

bilasdem

yağız sorun çıktı istersen bir bak ve hiç bir değişiklik olmadı

http://img246.yukle.tc/image.php?id=9470muhabbetvar5.png

resimdeki ziyaretciler için üyelerde normal görünüyor

Hüsamettin

1.1.9a uyumlu olduğu söylendiği halde 1.1.9 a manuıel kurmaya kalktığımda kurulmuyo daha doğrusu tüm işlemleri yapınca bembeyaz ve bomboş bi sayfa çıkıyo
işlemleri doğru yaptığıma eminim çünkü nerdeyse 15-20 kez denedim
ha bu arada kimse paket kurulumunu önermesin çünkü hostum dandik olduğundan hiçbişekilde mod ve paket kurulumu olmuyo sadece manuel kurabiliyorum oda bu hatayı veri yo eğer

uygun hale getirebilen e sonsuz teşekkür edeceğim lütfen bu benim için çok önemli ne olur yapın şunu lütfen

Yağız...

Demek ki manuel kurarken bir hata yapıyorsunuz...

Hüsamettin

nasıl hata ya hata yapsam bi sefer iki sefer üç hadi beş sefer olsun ayrıca hata yapmam çok zor çünkü kodları kopyala yapıştır yapıyorum 1.1.8 ede kuramamıştı ama 1.1.7 kurmuştum elimde 1.1.7
nin kurulum dosyaları olmadığından direk 1.1.9 kurdum oda uymuyo zaten ne acayip şey anlamadım okadar çok kurup kaldırdımki nerdeyse ezberledim kodları ya

ayrıca replace =değiştir
add after=sonrasına ekle
add before=öncesine ekle değil mi?
ozaman elinde eski kurulum dosyaları olan paylaşabilirmi mesela 1.1.4 1.1.7 install yani

Yağız...

Modifikasyon kodları hatırladığım kadarıyla 1.1.5 sürümünden beri aynı...

dj_seyhan

hide tag ı kurarken subs.php de yükleme başarısız gösteriyor dosyayı manuel kurmaya çalıştığımdada değiştirilecek yerler cıkmıyor

dosyanın düzgünün ekleyebilecek yada editli halde gönderen olursa çok sevinirim gerçekten salam dosyayı göndersenizde olur bi tek o dosyada hata veriyor editleyip çalışırsa kullanırım işllh :)

1.1.9 kullanıyorum

dj_seyhan

arkadaşlar bu mod hakkında yardım edicek kimse yokmu sitemin bitmesini istiyorum bir tek bu mod ve teşekkür modu kaldı lütfen yardım edin

dj_seyhan

arkadaşlar sornumun çoğunu çözdüm amamesayj yazsamda teşekküre tıklasamda gizli mesaj görünmüyor ne yapmalıyım yada hangi dosyayı düzenlemeliyim lütfen biri artık yardım etsim rica ediyorum

Advertisement: