Ultimate Shoutbox 1.40 Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 15, 2006, 03:40:38 PM

Previous topic - Next topic

matematik

Quote from: ghg on June 21, 2007, 05:40:07 AM
Sanirim Üye Izinlerinden Ayarlaniyor...

Normal Üye
Administrator 
Süper Moderatör
Moderator

buradan sadece gruplara engel koyabiliyorsun yani Normal Üye yazamansin desen yani isaretlersem admin panelinden ki mümkün o zaman hic bir üye yazamaz..

Üye Gruplarında Mesaj sayısına göre gruplar var ya iste onlara sinir koymak gerek ama secenek sadece genel yani tüm üyeleri kapsayacak sekilde düzenlenmis.. umarim anlatabildim..

yani ben üyelere kapatmak degil belirli sayinin altindakiler yazamansin diyorum yani buraya göre mesela sen ve yazabilecegiz cünkü ben Jr. Member ve sen full membersin ama newbie yazamayacak shoutboxa byöle bir durum yani?

fikri olan var mi arkadaslar?

Yağız...

Admin > Üye Izinleri > Seçenekler > Mesaj sayısına bağlı gruplar için izinlerin ayarlanabilmesine izin ver (:

matematik

Quote from: ghg on June 21, 2007, 09:37:52 AM
Admin > Üye Izinleri > Seçenekler > Mesaj sayısına bağlı gruplar için izinlerin ayarlanabilmesine izin ver (:

eywallah sagol be kardes sen de olmasan isimiz var valla

sepla

arkadaslar ben baska tema lara koyamiyorum dorf dark teonun laneti ilgilenirseniz sevinirim
http://www.gurbetforum.de Bekleriz Banner Takas Yapmak Icin

mustify

Peki SMF ShoutBox u onrmiyorsunuz oneeceğiniz bi chat warmıdır acaba

JeeFo

Quote from: Gr@fiker on November 15, 2006, 05:21:06 PM
önceki sürümünde güvenlik açığı vardı bundaki kaldırıldımı acaba ???
Off ben az çekmedim o açıktan :)

JeeFo

1.     Değişiklik Yapılacak     modification.xml     Düzenleme inceleme hatası
2.    Değişiklik Yapılacak    -    Düzenleme inceleme hatası

Diyor..

CRuEL BoY

Quote from: matematik on June 21, 2007, 05:11:32 AM
evet arkadaslar kurcalaya kurcalaya ve ghg kardesimin de yardimiyla son halini biraz istedigim gibi yapabildim kodlari ekliyorum, belki lazim olan biri olursa kullansin.. bilgi paylasilinca degerlidir

echo '
<p><input type="text" value="', $txt['shoutbox_8'], '" name="message" size="114" maxlength="100" onfocus="if (this.value == \'', $txt['shoutbox_8'], '\')this.value=\'\'" />
<input type="submit" name="submit" value="', $txt['shoutbox_9'], '" />
<input type="hidden" name="sc" value="', $context['session_id'], '" />
</form>
</left>';
echo '
<a href="', $scripturl, '?action=shout_archive">', $txt['shoutbox_43'], '</a></p>
</left>';
}

peki arkadaslar acaba buna söyle bir sinir nasil koyariz, mesela forumda en az 50 tane mesaji olmayan shoutbox'a yazamasin .. bu mümkün mü? yani sinirlama getirilebilir mi?

bu shoutbox a sinir koyma konusunda yardimlarinizi bekliyorum dostlar..

bu çok güzel de nasıl böle yapıcaz.kurulumunu tam açıklar mısınız lütfen ??

matematik

ÖNCE BUNU YAP:

Quote from: ghg on June 20, 2007, 04:41:21 PM
Birinciyi Yapabilirim.Ikinciyi Bilmiyorum :)

shout.template.php'de Bul:
<input type="text" value="', $txt['shoutbox_8'], '" name="message" size="16" maxlength="100" onfocus="if (this.value == \'', $txt['shoutbox_8'], '\')this.value=\'\'" /><br />

Buradaki <br />'i Sil.

SONRA:

shout.template.php'de

Bul:

<input type="text" value="', $txt['shoutbox_8'], '" name="message" size="16" maxlength="100" onfocus="if (this.value == \'', $txt['shoutbox_8'], '\')this.value=\'\'" /><br />

name="message" size="114" yap

Webi

arkadaşlar yha ben kurdum verdiginis paketleri sonra forum seceneklerinde cıkıyor sohbet kutusu diye o kodu index.templates.php ye atıyorum forum hata veriyo açılmıyo biri yardım etse ..
WwW.KoMiKPaRK.OrG

RaDYo & FoRuM SiTeSi

ahmetbozdag

Quote from: matematik on April 24, 2007, 06:06:16 AM

bende bu hatayi verdi , neden olur 1.1.2 kullaniyorum ondan mi acaba?

bende bu hata var yaedım pls

Ménel Tenna Mol

Peki bir şey soracağım. Acaba sadece bir kategori altına eklenebiliyor mu? Yani biz bir Online Oyun başlatacağız. Ancak forumun tamamına entegre etmek istemiyorum. Sadece İlgili Oyun başlığı altında çıkmasını istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü?

Webi

if (function_exists('smfshout'))
  smfshout();

bu kodu index.templates de nereye eklices yha arkadaşlar  &gt;:(
WwW.KoMiKPaRK.OrG

RaDYo & FoRuM SiTeSi

matematik

Quote from: Webi on August 02, 2007, 02:40:21 PM
if (function_exists('smfshout'))
  smfshout();

bu kodu index.templates de nereye eklices yha arkadaşlar  &gt;:(

index.template.php dosyasında, şunu arayın: template_menu();  ve kodu bundan hemen sonra ekleyin.

Not: ilk mesajda verilmis zaten biraz daha dikkat

matematik

Quote from: Ménel Tenna Mol on August 01, 2007, 09:39:14 AM
Peki bir şey soracağım. Acaba sadece bir kategori altına eklenebiliyor mu? Yani biz bir Online Oyun başlatacağız. Ancak forumun tamamına entegre etmek istemiyorum. Sadece İlgili Oyun başlığı altında çıkmasını istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü?

Hangi kodu nereye koyacağını bilmiyorum ama BoardIndex.template.php içine koyarsan sadece anasayfada çıkar. Yedek alıp dene bence..

SoleKinG

Quote from: redstar on November 20, 2006, 01:27:03 PM
pek güzel değil. ben yeni bir tane buldum. harika bişey. bu gece siteme onu kuraağım. yarın bakarsın. seversen senle paylaşırım. bunu bende pek sevmedim. hem kullanışlı değil. hemde görsellik sıfır.

ben girdim baktım senin sitene gercekten güzel benimlede paylaşmak istersen pm yoluyla veya e-mail yoluyla ulaş lutfen

SMFPlus.Com
"SimpleMachines Service Group"

Wade1992

bu shout box 'a bold yazma italik yazma alttan çizgi üstten çizgi ortadan çizgi falan bu butonları ekleyemezmiyim gönder butonun yanına

baris64

Fatal error: Call to undefined function: smfshout() in C:\Inetpub\vhosts\forumege.net\httpdocs\forum\Sources\Load.php(1726) : eval()'d code on line 352

arkadaşlar bende böyle bir yazı çıkıyor forumda ne olur yardım edin

askperest

arkadaşlar bu paketi manual kurmam gerekli nasıl yapabilirim?

Advertisement: