Ultimate Shoutbox 1.40 Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 15, 2006, 03:40:38 PM

Previous topic - Next topic

KraL

bunu Bir Tablo içine Alıp Alt tarafına Smileyleri dizersek süper olur bence örn : sohbet kutusu

tablo içinde yazdıklarımız altında smiley secme paneli

ben biraz ugrasıyım bakıyım bişeyler yapmaya çalışıyım

yapan olursa paylasırsa seviniriz.. tşkler

böle cok cirkin görünüor bence :)

$כђiŹøƒ®ΣиiΛ™

ben bu sohbet kutusunu kullanıyorum. her yönden gayet güzel bence :)

KraL

bunuda ona göre ayarlamak lazım :) bu sürümde farklı

woad.raider

mesaj yazıldığında tum forumu yeniliyor,ayrıca sayfayı yenılemedıkçe yenı mesajlar görunmuyor,ne anladım shoutbox tan,forumun biraz kolaylaşmış hali bu,ben heves ettim yukledım ama pişman oldum çat çat mesajların indiği bi shoutbox arıyorum sanırım smf shoutbox kullanmalıyım...

iborotti

Quote from: KRaL on November 22, 2006, 05:00:46 AM
bunu Bir Tablo içine Alıp Alt tarafına Smileyleri dizersek süper olur bence örn : sohbet kutusu

tablo içinde yazdıklarımız altında smiley secme paneli

ben biraz ugrasıyım bakıyım bişeyler yapmaya çalışıyım

yapan olursa paylasırsa seviniriz.. tşkler

böle cok cirkin görünüor bence :)

hocam böyle bişi yaparsan çoğu kişinin duasını alırsın merak etme walla şimdiden çok sağol :)

imazy

ben en alta eklemek istiyorum nasıl ekliycem ;D

osbendes

dostum süper çalışıyor ne diyebilirim ki :)

turkmen

bu modu yukledım
yalnız sıtem uctu
Fatal error: Cannot redeclare smfshout() (previously declared in /home/silkroad/public_html/Sources/Subs.php:3430) in /home/silkroad/public_html/Sources/Subs.php on line 3436

hatası verıor ve hıc bır yere gıremıorum  . ne yapmam lazım???

turkmen

imazy

ben kurdum gerçekten çok güzel turkmen yardım edeyim sana

[email protected] ekle msn adresine

turkmen

tam ok bu sıte olmuştur dedim . nerdende ekledim bu modu arkadas uctu gitti canım site pls help me!!!!

4LP3RUZ1

arkadaşım, flood etmen gerekmez, probleminin ne olduğu Dokümantasyon-> Hata Mesajları konusunda yazıyor, ne yapman gerektiği de.
Frozen frogs are back :(

turkmen

dediğin sey herneise pardon . sadece 5-6 aydır emek verdıgı sıte ucunca insan paniclior. gordugum kadarıyla sıızde fırca atmaya bayılıonuz . anlamsız abur cubur bişiyde yazmadım ustelık.

4LP3RUZ1

hayır anlamsız demedim zaten, ama ne olduğunu anlamadan pat diye "sitemi uçurdu, sitemi uçurdu" diye geliyorsunuz. Oysa biraz araştırsanız, problemin çok basit bir şekilde çözülebileceğini görürsünüz.
Frozen frogs are back :(

turkmen

dogrudur belkide basit bir sekilde cozulebılıordur. yalnız 3 kısı ugrastı ama hala durum aynı hatta suan daha kotu.
Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

suanki durum

turkmen

yoksa mod için felan bişiy demedim dostum. ben bilmiorum bu işi. burdan okuduklarımla birşeyler yapmaya calıstım 5-6 aydır . ve de ilk kez böle bir şey oldu ve ılk kez yazı yazdım :) neyse hayırlısı olsun

imazy

bu modu bende kurdum sitede açık oluştururmu peki

Advertisement: