Ultimate Shoutbox 1.40 Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 15, 2006, 03:40:38 PM

Previous topic - Next topic

jagatai

Herkes yanmş bende yazayım bari en azından bir çerçeve içine alabilir miyiz?

santo22

direk kur yeter www.turkuevim.net :P her sayfada cikiyor modun son sürümünü kur

santo22

admin panelinden üye izinlerine gel üyelere mesaj göndermesi icin gerekli izinleri vermeyi unutma yoksa kimse neden yazmiyo deme :D

imazy

Quote from: Ugur.20.5 on January 18, 2007, 01:38:50 PM
Quote from: imazy on January 18, 2007, 01:24:33 PM
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=127228.0

üstad bunu yükledim ama anasayfada çıkması için ne yapmam lazım ?

Sohbet kutusunu nerede görünsün istiyorsanız, dosyanızda oraya şunu ekleyin:
Kod:
if (function_exists('smfshout'))
  smfshout();
Örnek veriyorum eğer butonlardan sonra çıksın istiyorsanız, index.template.php dosyasında, şunu arayın: template_menu();  ve de verdiğim kodu bundan hemen sonraya ekleyin.

ama sadece ana sayfada gözükmesini istiyorsan BoardIndex.template.php dosyasına eklemen yeterdi

jagatai

mesaj yazınca bir hata oluştu diyor :S

http://www.rockandrap.net/forum/index.php

ama yazı yazmıyor mesaj gönderme butonuda boş :S

smf 1.1 sürümü

MaSuMaŞk

Neden dir bılınmez her şeyi tam yaptım gıbıme gelıyo ama  hiç bişe gorumuyo :)

ozgurozkan

Quote from: jagatai on January 19, 2007, 07:00:45 AM
mesaj yazınca bir hata oluştu diyor :S

hxxp:www.rockandrap.net/forum/index.php [nonactive]

ama yazı yazmıyor mesaj gönderme butonuda boş :S

smf 1.1 sürümü

aynı hatayı alıyorum

1.1.1 çölateşi

woad.raider

ya bu shoutbox mesaj yollanınca tüm forumu yeniliyor.yenilemedikçede gelen mesajlar görunmuyor.bunun ardarda yollananı yenılemeden çat çat gönderileni yok mu ?

OnuR_86

slm oncelıkle modu sorunsuz bı sekılde yukledım ama benım ıstegım sohbet dıye kategori açmıştım orda görünsün istorum yardım edersenız sevınırım

recknet

Sadece bir boşluk ve altta gönderme butonu gözüküyor
bir mesaj gönderince de bir hata oluştu! diyor
yardım ederseniz sevinirim
duyurular kısmında o boyutlarda bir shoutbox olsun istiyorum sadece olmadı bir türlü

ebilisim

arkadaşlar şöyle bir hata var :( nasıl düzeltebilirim acaba bu hata tahminimce shoutpdb.php çalıştırdığımda o dosyadaki sql leri mysql e yazmıyor :S

Table 'asgti_forum.smf_shoutbox' doesn't exist
Dosya: /home/asgti/public_html/forum/Sources/shout.php
Satır: 47

ebilisim

josereyes

tordovat

bu sohbet kutusunu ftp den nereye koyacaz
hxxp:www.hastabeyin.com [nonactive]

msn:   [email protected]

santo22

Smf Shoutbox Tavsiye edilmiyor !

Nedenlerden bazıları

1- Sayfalarınızın geç açılmasına sebebiyet veriyor. Nedeni ise db kasılıyor ve okumuyor
2- Er yada geç hostunuza suspend çekilir. Çünkü hostunuzun bulunduğu makina cpu oranında baya bir yükselme oluyor.
3- Hostunuzun bulunduğu makinada db hatalarına yol açıyor ve belkide hesabınız kapatılabiliyor

Bunun en büyük nedeni sitenizin db si host şirketinizin makinesini aşırı derecede kasmasıdır. Böyle bir problem ile karşı karşıya gelmek istemiyorsanız bu modu kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Bizzat host şirketim ile benim aramda bu mod kurulmuş ve test edilmiştir.

mersindost

Biliyorum Santo. Bizzat Bende Eski Sitemde Sahit Oldun.Türkiyenin En Guvenilir Host Firması Bile Senin Dediklerini Dedi Bana.Sonuç: Sohbet Mohbet Yok Kardesim  :D
I Am Simple Machines Hero, Because I LOVE Simple Machines

ebilisim

Quote from: ebilisim on January 25, 2007, 12:42:02 PM
arkadaşlar şöyle bir hata var :( nasıl düzeltebilirim acaba bu hata tahminimce shoutpdb.php çalıştırdığımda o dosyadaki sql leri mysql e yazmıyor :S

Table 'asgti_forum.smf_shoutbox' doesn't exist
Dosya: /home/asgti/public_html/forum/Sources/shout.php
Satır: 47

+1 :( yardım lütfen

santo22

Quote from: mersindost on January 31, 2007, 07:33:32 PM
Biliyorum Santo. Bizzat Bende Eski Sitemde Sahit Oldun.Türkiyenin En Guvenilir Host Firması Bile Senin Dediklerini Dedi Bana.Sonuç: Sohbet Mohbet Yok Kardesim  :D

Ama halen kurayım kurayım diye idileşen arkadaşlar var napalim inşallah duyurumuzu dikkate alırlar

Advertisement: