Bugün Online Olanlar Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 19, 2006, 11:15:21 AM

Previous topic - Next topic

4LP3RUZ1

Mod:
Users Online Today

Yazan:
Carceri

Çeviren:
Elmacik

Açıklama:
Forumunuzda o gün hangi üyelerin bağlanmış olduğunun görmeniz içindir..

URL:
http://mods.simplemachines.org/index.php?mod=217

Türkçesi:
Aşağıdaki Users_Online_Today_TR.zip isimli dosya.

Kullanım:
Modun orijinalini yükledikten sonra Türkçe yama paketini de yükleyin.

Manuel Kurmak için lütfen bu aracı kullanın (mod sitesinden dosyayı indirdikten sonra bu araca yükleyin)
Frozen frogs are back :(

duty

arkadaşım bu modu kurdumda nasıl aktif edicez. dilber mc kullanıyorum

sproraty

bende kurdum hicbiyerde bulamıyorum. hatta kurdugum bu ekilde 8 paket var teşekkür modulu falan bide bu ama bunlarla alakalı bisey yok???
sorularımda test olarak siteye baglanmak için ::  kullanıcı adı : deneme  şifre : deneme

4LP3RUZ1

Quote from: duty on November 19, 2006, 12:54:36 PM
arkadaşım bu modu kurdumda nasıl aktif edicez. dilber mc kullanıyorum
aktif etmene gerek yok, defaulta temasına bakarsan aktif olmuştur zaten. Dilber MC için *.template.php dosyasını manuel kur.

yusuf salih

4LP3RUZ1

Bunu manuel kurma rehberini okuyarak manuel kuracaksın.

#Serseri

Ben manuel kurdum hatta ruhsuzun anlattığı yerdekiyle yaptım fakat sadece o günde kaç kişi online olduysa sayısını veriyo kimlerin online olduğunu göstermiyo :(

ivan_

alperuzi zannedersem modu yazan carceri şu kısımda hata yapmış gibime geliyor
. aslında küçük birşey gibi ama tema hatası veriyor
search position="before">
değilde
search position="after"> olması gerekmiyormu. sana zahmet bir bakabilirmisin. teşekkürler

<file name="$themedir/BoardIndex.template.php">
<operation>
<search position="before"><![CDATA[ ', $txt['most_online_ever'], ': ', $modSettings['mostOnline'], ' (' , timeformat($modSettings['mostDate']), ')

ivan_

gerçi ben ''after'' olarak (sonrasına) uygulayarak kurdum modu. başka arkadaşlardan sorun çıkarsa aklınızda bulunsun

Elmacik

Manuel kurulum rehberini okumaya var mısın? ;)
.MOD ve .XML dosyaları birbirinden farklıdır.
Burada <search position="before"> demek, aranacak olan kod, eklenecek olan koddan önce (before) olacak demektir. Yani "sonrasına ekle" anlamına gelir ;)
Home of Elmacik

4LP3RUZ1

evet, ikisi arasındaki farklılık bence de çok kafa karıştırıcı

ivan_

hiç öyle düşünmemiştim. bende nasıl yalış kodla millet otomatik yukleyebiliyor diye düşünüyordum. .XML kurulumlarına daha dikkat etmem gerekecek. teşekkürler

edit: evet yahu ben okumuştum burayı hatta uyguluyordumda. geriye sarmışım :-X .XML / .MOD demeden langır lungur dalmışım olaya ;D .

Quote<search position="after"><![CDATA[ Aranacak kodlar ]]></search> arıyoruz
position="after" Aranacak kodların eklenecek kodlardan sonra olacagını anlatıyor (<add before> işlevinin aynısı)
position="before" Aranacak kodların eklenecek kodlardan önce olacagını anlatıyor (<add after> işlevinin aynısı)

yusuf salih

Merhaba..
Ben bu modü manuel olarak rt_versatility temasına uyarlamaya kalktım ama olayın daha başından tıkandım,
boardindex.php diye bi sayfa yok temanın içinde, modun en başındada o sayfada bi değişiklik yapmamız gerektiği yazıyo... Rc3 ü Rc2 ye tüm mod lara baktım ama hepsi aynı... Bende de BoardIndex.template,index.template vs var... Yardımcı olursanız sevinirim...

ivan_

boardindex.php sources klasörünün içinde.

yusuf salih

NoPasaran

Anlamadığım biz bunu kuruyoruz yenisi çıkıyor farkı  nedirt?
kralkartal.net SMF 2.0.8

eemre61

www.forumbeyaz.com
www.gonulkervani.org satılıktır iletişim:pm

www.karedenizliyiz.biz hepinizi bekleriz.

Huzeyfe

ben manuel kurmaya karar verdim ama ne yazık ki "$languagedir/Stats.english.php" böyle bir şey yok benim tema içinde. o yüzden göstermiyor sanırım çünkü şu an

Bugun Online Olan uyeler   
Genel Toplam: (Normal: 0, Gizli: ) 

yazıyor sadece anasayfada
Bazı zamanlar vardır dostluğun, sevginin göstergesidir. Yürek yüreğe değer. Sadık dost EBUBEKİR mağarada yılan deliğine ayağını kapattığında, miracı duyunca " EĞER O SÖYLÜYORSA DOĞRUDUR" dediğinde yüreği Allah dostunun yüreğine dokunmuştur.

calgici

bende yazı çıkmıyor sadece rakamlar hxxp:var.tr [nonactive] desteğinide kurdum ama.rc2 de kurulu modlar varken direk upgrade yaptım.böyle oldu  :'(

: 84 (: 83, : 1)
hxxp:www.calgici.com [nonactive] En son mp3 albumler vizyon filmleri programlar oyunlar...

CALGİCİ FORUM ÇOK YAKINDA HİZMETİNİZDE.

Advertisement: