Opis foruma na listi tema?

Started by Farmacija, November 20, 2006, 08:48:17 AM

Previous topic - Next topic

Farmacija

Kako i sta je potrebno menjati da bi se ovakvo bjasnjenje postavilo na listi tema u nekom forumu?

Hvala
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi


Farmacija

Ne,ne imam vesti na index strani foruma vec izdvojene. sad bih tako neto voleo da imam i kada se u dje na neki forum pa da se taj box prikazuje iznad liste tema, kao stoje na slici, kontas?
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

Robi052

aha

http://mods.simplemachines.org/index.php?mod=163


QuoteThis mod will allow you to display text that you input in a particular board on the top of the message index of that board.

Farmacija

#4
hm, moze li to rucno da se mdifikuje bez instaliranja modova? nemam bas neka dobra iskustva sa instalirnajem smf modova. i ne pise da je kompatibilan za verziju 1.09....

da li ovo znaci da je mod instaliran? => http://img383.imageshack.us/img383/9441/smfci5.jpg
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

Robi052

Instalacija pokazuje da je u redu, ali s obzirom da ti traži da se priključi preko ftp-a i promijeni ovlasti, a s tim nisam imao baš dobra iskustva, a i ako nije za tvoju verziju bolje nemoj instalirati.

Farmacija

Tako cu i da uradim. :) Ima milion modova koji su nekompatibilni sa odredjenim verzijama smfa tako da je to jedna OGROMNA mana ovog tipa foruma
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

MarkoWeb

Mozes taj mod i rucno da ubacis, kompatabilan je sa ...1.0.8, 1.0.9
U njemu rade html kodovi.

PS. onaj screenshot sto je farmaceut postavio je sa mog foruma ;)

Farmacija

Ma sta mi rece :)
ne mogu rucno javlja mi gresku
QuoteUnknown column 'topblock' in 'field list'
Datoteka: /home/farmaceu/public_html/forum/Sources/ManageBoards.php
Linija: 606
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

Bernard T.

Hmm!? Ova tema je izmakla kontroli i kulturi !! :-\

@Farmacija : dobro pročitaj uputstva za instalaciju, bilo automatsku ili ručnu. Ako nešto i dalje nije jasno budi konkretan i ekspliciran koja se greška i kad javlja!

@Marko_ : ne se odmah živcirati i malo diplomatskijim riječnikom!

Svi smo ovdje volonteri i nadam se da možemo jedni drugima pomoći. Flaming nije za ovakve forume i neću ga tolerirati !
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Farmacija

Ova greska se javlja prilikom rucne instalacije i pokusaja pisanja opisa kategorije iz admin panela.
www.farmaceuti.com
www.farmaceuti.com/tekstovi

Advertisement: