nova polja prilikom registracije

Started by johnatan, November 28, 2006, 03:13:05 AM

Previous topic - Next topic

johnatan

Naime,
novi sam ovdje ali bi trebao pomoć prilikom dodavanja novih polja kada bi se korisnik htio prijaviti na forum. Inače forum bi bio samo za određene ljude i prvenstvno bi radio kao adresar a potom i kao forum.
Trebao bih dodati par novih polja koja bi bila vidljiva i kada bih stisnuo na customers profile te bi bila mogućnost da se razvrstava po svakom polju.
Trebao bih maknuti i neka polja koja se već pojavaljuju - bilo bi najbolje da polja koja mi ne trebaju tipa...ICQ....zamijeniti sa mojim koja mi trebaju (Ime, prezime, broj telefona, adresa, firma....)
Ili ako netko ima nekakav drugi prijedlog programa za korištenje pa da ga skinem....
Onaj MOD Profile custom fields baš i ne radi najbolje.....probao sam dodati par novih polja ali kad upišem recimo Adresa: Zagrebačka u drugom polju (iako sam ga ostavio praznim) isto se upiše Zagrebačka.

Pomoć mi treba hitno!!!!

hvala unaprijed

Bernard T.

hmm, najbrzi hack je da u prijevodu promjenis imena polja koja vise ne mislis horistiti .. a mod custom fields radi ok ako se postavi kako treba
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

johnatan

jel za polja ICQ, AYM....ima nekakva "zabrana" da se trebaju koristiti samo brojevi?!?

I dali možda znaš u kojim sve fileovima trebam promijeniti npr ICQ u Prezime?!?

hvala

Bernard T.

Quote from: johnatan on November 28, 2006, 05:49:26 AM
jel za polja ICQ, AYM....ima nekakva "zabrana" da se trebaju koristiti samo brojevi?!?

I dali možda znaš u kojim sve fileovima trebam promijeniti npr ICQ u Prezime?!?

hvala

ne znam sad napamet, pogledaj u file Profile.croatian.php
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Advertisement: