News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Instalacija modova

Started by Shaman666, December 03, 2006, 10:41:12 AM

Previous topic - Next topic

Shaman666

Da li je moguće napraviti mod koji omogućuje mjenjanje putanje fajlova kod instalacije modova preko onog package managera? Ja svaki puta moram ručno odzipavati temu i pronači dio koda $themedir... i zamjeniti pathom do moje teme. Puno bi mi jednostavnije bilo upisati path tokom instalacije... Molio bih nekoga da ako može otvori ovu temu na engleskom forumu ovdje i da mi link.

Hvala unaprijed

Mile

#1
IMHO mislim da je to nemoguće (ako sam dobro razumio tvoje pitanje), jer ne radi se samo o mijenjanju putanje do lokacije nekog templatea. Svaka tema sadrži "nešto" po čemu se razlikuje od defaultne teme za koju su originalno pisani svi modovi, a ne zaboravi da su modovi i testirani i prilagođeni isključivo po tome da li rade na defult temi. Eventualno, nekakve dodatne opcije integracije nekakvog moda na više tema ovisi isključivo o umješnosti autora moda da razvijanje tog moda dosegne neku višu razinu ali...  Sve ostalo je utopija :)

Kažem - IMHO :)

Shaman666

Ja sam do sada većinu modova uspio instalirati na svoju temu, nije bilo problema, a ako ipak nešto neradi ja sam se malo bacim na posao i omogućim. Ali u svakom slućaju bilo bi odlično.

Zašto ja ne mogu otvoriti temu na engleskom forumu za teme i modove???

Advertisement: