News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Problem s vizualnom potvrdom

Started by DJ_Kukky, December 06, 2006, 03:41:11 AM

Previous topic - Next topic

DJ_Kukky

Dakle, radi se o onoj slici koja se dinamicki generira i onda korisnik mora unijeti ta slova / brojeve da bi mogao nastaviti (dakle, zastita od bootova)...

problem je .., prilikom registracije, se ne generira slika, (i zvuk isto ne valja), i kod slanja PM poruka..

na serveru radi generiranje slika iz PHP-a....

no meni to bas i netreba pa bih ja to htio iskljucit..., sam nemrem nac tu opciju..

dakle, pitanje je.., gdje se gasi generiranje te slike i zvuka kod registracije i isto za slanje PM-a...

HVALA
Hrvoje Kusulja
Techno rulez !!!!
Kusulja.com | Forum - Domeka | DJ_Kukky

immortalis


DJ_Kukky

#2
SMF 1.1 final

sam, kaj, eto, frend mi je poslao jucer mail da sve radi.., hehe, a nis nisam mjenjao :D, lol

svejedno, dal netko zna di su opcije za gasenje toga, da znam za ubuduce
Hrvoje Kusulja
Techno rulez !!!!
Kusulja.com | Forum - Domeka | DJ_Kukky

Mile

Admin panel -> Postavke registracije -> Postavke -> Uključi opciju "Isključenje korištenja vizualne provjere kod registracije"

DJ_Kukky

Hrvoje Kusulja
Techno rulez !!!!
Kusulja.com | Forum - Domeka | DJ_Kukky

Mile

Quote from: DJ_Kukky on December 09, 2006, 05:30:12 AM
da, al za PM !!!!

Ne znam... Jel koristiš kakav mod za to? Jer ja te opcije nemam.

Bernard T.

Quote from: DJ_Kukky on December 06, 2006, 03:41:11 AM
problem je .., prilikom registracije, se ne generira slika, (i zvuk isto ne valja), i kod slanja PM poruka..

dakle, pitanje je.., gdje se gasi generiranje te slike i zvuka kod registracije i isto za slanje PM-a...
Da sumiramo :

Registracija / postovi  bez vizualne kontrole (aka. captcha) = Admin panel -> Korisnici -> Postavke registracije -> Postavke -> Uključiti "Isključenje korištenja vizualne provjere kod registracije"

PM bez vizualne kontrole = Admin panel -> Mogućnosti i Postavke -> Osnovne Opcije -> "Broj postova ispod kojeg korisnici moraju unijeti kod kod slanja privatne poruke" postaviti na 0
(@Mile - vjerojatno je i kod tebe uključeno ali ne vidiš jer admin useri su iznimka i njima se nikad ne prikazuje captcha)
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

DJ_Kukky

tako je.., ja kao admin kad saljem PM, onda nema vizualne potvrde, jer sam admin..., al su mi drugi korisnici rekli da oni imaju / i da ne radi....

Quote from: Bernard T. on December 09, 2006, 10:55:00 AM
PM bez vizualne kontrole = Admin panel -> Mogućnosti i Postavke -> Osnovne Opcije -> "Broj postova ispod kojeg korisnici moraju unijeti kod kod slanja privatne poruke" postaviti na 0
e, to sam pitao...

nikad nebih skuzio da je to to..., ajd idem probat...

HVALA
Hrvoje Kusulja
Techno rulez !!!!
Kusulja.com | Forum - Domeka | DJ_Kukky

Advertisement: