News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Asgari kelime/karakter modu 1.0.0

Started by 4LP3RUZ1, December 08, 2006, 06:46:59 AM

Previous topic - Next topic

4LP3RUZ1

Mod:
Minimum Characters/Words Per Post 1.0.0 (Asgari kelime/karakter modu)

Yazan:
Aitsukai

Çeviren:
Badboy

Açıklama:
Asgari kelime/karakter modu iletileri belirlediğiniz kelime veya karakterden kısa olan kullanıcıların bir hata mesajı almasını sağlar.

URL:
http://mods.simplemachines.org/index.php?mod=290

Uyumluluk:
1.1 RC2, 1.1 RC3, 1.1 ve 1.1.1 (package-info.xml edit ile)

Türkçesi:
Aşağıdaki mincharwordTR.zip isimli dosya'yı modun kendinisini kurduktan sonra kurun. Kaldırmak isterseniz de ilk önce bu paketi, sonra modun kendisini kaldırın.

Kullanım:
Yönetici Paneli->Mesajlar ve Konular

Notlar:
- Modların nasıl 1.1'de kurulması için editlenmesi gerektiği Dokümantasyon'daki konuda ele alınmıştır. Burada sormayın.
- UTF-8 ile çalışmaktadır, hataları yazarsanız en kısa zamanda giderilirler.
Frozen frogs are back :(

izmirli_

çok teşekkürler alperuzi kendi sitemde kullanıyordum....bence gereksz mesajlara birebir

WeBdoST

Asgari kelime/karakter modu iletileri belirlediğiniz kelime veya karakterden kısa olan kullanıcıların bir hata mesajı almasını sağlar.

Yani sen bir sınır koyuyorsun mesela sadece teşekkürler.. gibi kısa kelimeler yazıyorsun ve üyelerinin gereksiz yere forumu kirletmelerini önlemiş oluyorsun...

diye biliyorum hatam varsa düzeltin  ;D

ByHaQaN

<?xml version="1.0"?>
<!DOCTYPE package-info SYSTEM "http://www.simplemachines.org/xml/package-info">
<package-info xmlns="http://www.simplemachines.org/xml/package-info" xmlns:smf="http://www.simplemachines.org/">
<id>aitsukai:minwords</id>
<name>Minimum Characters/Words Per Post</name>
<version>1.0.0</version>
<type>modification</type>
<install for="1.1 RC2, 1.1 RC3, 1.1, 1.1.1">
<readme type="inline">This modification will allow you to set a minimum character and/or word requirement for all posts on your forum. If a user attempts to post and their post doesn't have the amount of characters/words you set, they will receive an error.</readme>
<modification format="boardmod" type="file">install.mod</modification>
</install>
<uninstall for="1.1 RC2, 1.1 RC3, 1.1, 1.1.1">
<readme type="inline">Thanks for installing!</readme>
<modification format="boardmod" type="file" reverse="true">install.mod</modification>
</uninstall>
</package-info>

Package-info.xml dosyasını 1.1.1 için bu şekilde yaptım paket geçerli değil diye hata aldım sebeb ney ??? ???
Bir dünün yarınında yaşıyorum..

Mystery

Ben biraz oynadım 1.1.2 için utf-8 olmadan da çalışıyor mod

4LP3RUZ1

verdiğin dosyanın gereğini anlamadım, ilk mesajdaki çeviride hem utf-8 hem de düz ANSI için satırlar var...

makinist

Tip     Eylem     Açıklama
1. Değişiklik Yapılacak    ./Themes/default/languages/Errors.turkish.php    Test Başarılı
2. Değişiklik Yapılacak    ./Themes/default/languages/Errors.turkish-utf8.php    Dosya bulunamadı
3. Değişiklik Yapılacak    ./Themes/default/languages/Admin.turkish.php    Test Başarılı
4. Değişiklik Yapılacak    ./Themes/default/languages/Admin.turkish-utf8.php    Dosya bulunamadı

Benim forumda utf8 yüklü değil ve dolayısı ile dosyalar bulunamadı diyor acaba böyle yüklesem sorun olurmu  

4LP3RUZ1

birşey olmaz ama ben yine de düzeltirim bir ara.

qursoy

1.1.2 sürümüne uygun olanını yollayabilirmisiniz arkadaşlar...!!

metalcoli

manuel kurulumunu anlatabilirmisiniz paket çözümleyiisinden baktım hata verdi de

www.hayatagir.com
www.hayatagir.com

mateja_kezman_9

1.1.3 için olsa bide :D

ya kurdum ama çalısmadı

azcık bişey yazıyom göndeeriyor  ::)
http://www.baskentlim.com Paylaşmayı Sevenlere Cimriler Girmesin Lütfen :)

izmirli_

Quote from: mateja_kezman_9 on July 01, 2007, 05:26:52 PM
1.1.3 için olsa bide :D

ya kurdum ama çalısmadı

azcık bişey yazıyom göndeeriyor  ::)

Post.php ye kurulum başarılımı ?

Ebirim.Com

Quote from: makinist on March 14, 2007, 06:48:57 PM
   Tip     Eylem     Açıklama
1. Değişiklik Yapılacak    ./Themes/default/languages/Errors.turkish.php    Test Başarılı
2. Değişiklik Yapılacak    ./Themes/default/languages/Errors.turkish-utf8.php    Dosya bulunamadı
3. Değişiklik Yapılacak    ./Themes/default/languages/Admin.turkish.php    Test Başarılı
4. Değişiklik Yapılacak    ./Themes/default/languages/Admin.turkish-utf8.php    Dosya bulunamadı

Benim forumda utf8 yüklü değil ve dolayısı ile dosyalar bulunamadı diyor acaba böyle yüklesem sorun olurmu 

Bende de aynı sorun var çözüm getiren var mı?

HoT_sOuRcE_

utf-8 dil dosyasını yükle forumuna diyeceğim o zaman onlarıda bulur ama onlar sorun değil sanırım dosya bulmasada çalışacaktır
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!!!

Bursa Gazi Anadolu Lisesi İnternet Sitesi ve Forumu
Forumuma Üye Olabilmek İçin Bursa Gazi Anadolu Lisesi Mensubu Olmanız Gerekli!

Ebirim.Com

Yani bu haliylede yüklesem bir sorun olmaz öyle mi?

HoT_sOuRcE_

valla yukarda utf-8 ile çalışmaktadır diyor ama eğer ki modu kurdun ve çalışıyorsa bu haliyle test başarılı dediği 2 dosyanın yedeğini alarak bir dene derim
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!!!

Bursa Gazi Anadolu Lisesi İnternet Sitesi ve Forumu
Forumuma Üye Olabilmek İçin Bursa Gazi Anadolu Lisesi Mensubu Olmanız Gerekli!

woad.raider

Quote from: T-MAC on July 13, 2007, 09:13:23 PM

ben kurdum birşey olmadı.birşey olmazda zaten utf-8 değilse o sorunu verecek mecbur.sen devam et.

1.1.3 uyumlu isteyen arkadaşlar package.info ya 1.1.3 yazın oluyor ben öyle yaptım.gerekli konu dökümantasyonda var.

Ebirim.Com

Quote from: woad raider on July 14, 2007, 05:05:26 AM
Quote from: T-MAC on July 13, 2007, 09:13:23 PM

ben kurdum birşey olmadı.birşey olmazda zaten utf-8 değilse o sorunu verecek mecbur.sen devam et.

1.1.3 uyumlu isteyen arkadaşlar package.info ya 1.1.3 yazın oluyor ben öyle yaptım.gerekli konu dökümantasyonda var.

Ben dediğin gibi yaptım fakat bi sorun var sanırım ayarlarını bulamadım

Yönetici Paneli->Mesajlar ve Konular   

bu bölüme baktım fakat yok

Advertisement: